Królestwo Shorties 2
0 (0)

Królestwo Shorties 2

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Shorties's Kingdom 2 to druga część strategii dla shorties, którzy są ponownie gotowi rzucić się do wojny z najeźdźcami, którzy zagrażają ich królestwu.

Przygotowałem grę w studio MyPlayYard, która była nie tylko autorką ostatniej części, która, nawiasem mówiąc, była w stanie zebrać ponad 500 000 pobrań, ale jest też autorem wielu innych gier, z których część trafiła nawet na naszą stronę, na przykład Midnight Hunter.


Przeszłość, a ściślej mówiąc, pierwsza część gry charakteryzowała się rodzajem mechaniki, zgodnie z którą trzeba było umieścić swoich bohaterów jeden na drugim, aby stali się silniejsi i zrekompensować ich wzrost, w drugiej części tego stanu rzeczy wyraźnie odmawiali, teraz gra jest bardziej klasyczna platformówki i jest mniej jak strategia. Niemniej jednak rozgrywka stała się bardziej dynamiczna i zdalnie przypomina niektórych przedstawicieli gier fabularnych, które dziś łamią rekordy według liczby graczy, ponieważ ten format jest bardzo wygodny dla urządzeń mobilnych, to po prostu nie ma tu automatycznych bitew i nie ma co, sami musimy zrobić wszystko sami. Ogólnie rzecz biorąc, postacie w twojej drużynie będą miały tylko trzy, muszą być chronione i rozwinięte, podróżować przez królestwo i walczyć z przeciwnikami.


Funkcje:

  • Dość prosta, zrozumiała i wciągająca rozgrywka
  • Dobra animacja i prosta grafika
  • Złożoność rośnie płynnie, co jest bardzo wygodne
  • Duży wybór postaci dla Twojego zespołu
  • Ogromny wybór sprzętu i broni
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Reklama jest obecna, ale czy to jest problem?

Najważniejsze: gra Shorties's Kingdom 2 całkowicie zmieniła zasady pierwszej części i, szczerze mówiąc, trudno jest nazwać strategię, bardziej przypomina akcję lub, w skrajnych przypadkach, grę fabularną. Kolejne pytanie brzmi: jak to zrobią fani ostatniej części?


Reklama

Pobierz Królestwo Shorties 2 1.0.17 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.17 (1000017)
Data umieszczenia 2019-05-16 01:55
rozmiar 20.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/28 09:56
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |