Laser Squad: The Light
0 (0)

Laser Squad: The Light

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Laser Squad: The Light jest nudną akcją dla twojego androida, która jest zaimplementowana w formacie platformowym z odrobiną nowoczesnej grafiki, ale nie ma tu wiele do zrobienia, co oczywiście natychmiast zabiera kilka punktów z gry.

Przygotowano grę w JDI Game Studio, na konto którego jest sporo innych różnorodnych projektów, wiele z nich o słynnej postaci o nazwie Stickman, co oznacza, że ​​mogą pracować z fizyką. Niemniej jednak w tym projekcie postanowili zdobyć punkty na swoim istnieniu, nie całkiem w toku tego, co się dzieje, raczej trudno jest go gdzieś zastosować ...


Fabuła gry zasadniczo nie istnieje, ale przynajmniej powiedziano nam, co się tutaj dzieje - galaktyka została zaatakowana, a nasz bohater musi ją chronić. Oczywiście trudno jest zrozumieć, z jakiego powodu atak jest zlokalizowany tylko wokół niego, ale załóżmy, że będzie on w centrum wydarzeń za każdym razem i jest sam, bez względu na to. W rzeczywistości staniemy na cokole pośrodku ekranu i zastrzelimy wszystkich przybywających kosmitów, przemieszczając się gdzieś, gdzie nie jesteśmy w stanie. Postać oczywiście się porusza, ale w rzeczywistości jest deptana na miejscu, więc można zapomnieć o jakiejkolwiek fizyce, jak już pisaliśmy. Jedyną rozrywką jest to, że programiści ciężko pracowali, aby przełamać grę na poziomy, co oznacza, że ​​będziesz miał okazję zobaczyć różne lokalizacje, zwiększyć niektóre parametry swojego bohatera, poznać nowych przeciwników i zdobyć choć trochę różnorodności.


Funkcje:

  • Wyczyść rozgrywkę, trudno się zgubić
  • Kilka rodzajów postaci do wyboru
  • Zmieniające się lokalizacje i przeciwnicy
  • Grafika jest dobra, ale nie ma gdzie się odwrócić
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Rozgrywka jest nudna, dość szybko denerwująca
  • Jest reklama i zakupy

Najważniejsze: gra Laser Squad: The Light w teorii może być interesująca dla dość wąskiego grona graczy, ale biorąc pod uwagę ogromną liczbę alternatywnych projektów, trudno jest wyobrazić sobie sytuację, w której ktoś rzuci coś dla niej ...


Reklama

Pobierz Laser Squad: The Light 1.0.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Fixes some bug
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (10)
Data umieszczenia 2018-08-05 11:36
rozmiar 72.75 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/29 09:48
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |