BOMBARIKA
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra BOMBARIKA to zagadka dla twojego androida, w której od poziomu do poziomu będziesz musiał podjąć decyzję, jak pozbyć się bomby, która niezmiennie pojawia się na każdym poziomie, a sytuacja wokół okazała się generalnie niewłaściwa, ale jest to ten sam układ, o którym będziemy rozmawiać .

Przygotowaliśmy grę w studiu Cheetah Games, które już znamy i wielokrotnie pojawiliśmy się na naszej stronie dzięki takim popularnym i fajnym projektom, jak Pixel Drifters Nitro, SkidStorm i BADLAND 2, co jest dobrym osiągnięciem, nie sądzisz?


Gra jest podzielona na poziomy i każdy z was będzie miał proste zadanie - pozbyć się bomby, dopóki nie eksploduje, tak, że w rzeczywistości masz sporo czasu, aby pomyśleć i mieć czas na reakcję. Dodatkowo, każdy poziom może być uruchamiany wiele razy, aż się uda, więc od czasu do czasu możesz wypróbowywać nowe warianty, a wcześniej czy później możesz poradzić sobie nawet z najtrudniejszym zadaniem. Zabawne i dziwne w tym samym czasie, że każdy poziom będzie małym pokojem w sekcji ... tutaj osoba siedzi na krześle i czyta gazetę, tutaj ktoś pracuje przy komputerze ... to nie jest właściwe, aby zobaczyć bombę tutaj, prawda? Ale, całkiem możliwe, że od czasu do czasu okaże się, że jest to mieszkanie szpiegowskie lub ktoś w tym duchu, ponieważ regularnie będzie można znaleźć tajne dźwignie, tajne włazy i podobne urządzenia, które pomogą poradzić sobie z zadaniem.


Funkcje:

  • Oryginalna rozgrywka, której jeszcze nie spotkałeś
  • Pomimo eksplozji rozgrywka jest bardzo spokojna
  • Piękna nowoczesna grafika
  • Świetna ścieżka dźwiękowa
  • Bonusy, nagrody i inne podobne żetony

Wady gry:

  • Gra jest krótka, a właściwe podejście zajmuje nie więcej niż godzinę
  • Istnieje nieodwołalna reklama
  • Pączek jest dziwny, ale niewiele pomaga

BOMBARIKA to piękna i interesująca zagadka, szczególnie jeśli lubisz krótkie gry i nie lubisz inwestować prawdziwych pieniędzy.


Reklama

Pobierz BOMBARIKA 1.5.71 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
?Fixed Game not opening Issue.
?Fixed Minor Bugs
informacje ogólne
wersja 1.5.71 (145)
Data umieszczenia 2019-06-01 02:53
rozmiar 87.72 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/30 07:52
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |