Legenda: Bohaterowie z powrotem
2.7 (5)

Legenda: Bohaterowie z powrotem

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Legenda gry : Heroes Back to nie tylko bajgle, to gra karciana, w której musisz nie tylko zbierać karty bohaterów, ale także wysyłać je do bitwy i oglądać całkiem dobrą animację. Najfajniejsze jest to, że prawie każdy bohater będzie mógł nauczyć się osoby, która gra w gry i ogląda film. Wszystkie okazały się pochodzić z rozwijającej się branży gier, komiksów, filmów, seriali i popularnych gier, ale wszyscy, których zauważyliśmy, zostaną omówione później.

Przygotowałem grę w studiu Zhengyu i to jest ich pierwszy projekt, więc niektóre kopie można wybaczyć, a poza tym, gdy gra nie zyskała popularności, po prostu się pojawiła i do tej pory nikt jej nie pobrał ... ale zobaczmy jak poczuje się za kilka miesięcy.


Rozgrywka i ogólnie wszystko bardzo przypomina grę Soul Hunters, której uczestnicy, nawiasem mówiąc, są również dobrze znanymi postaciami. Jednak to właśnie tutaj bohaterowie stanowią trzon zainteresowania, jakie może przynieść gra.

Zacznijmy od dbałości o detale - prawie każdy bohater może być łatwo rozpoznany, ale nie nazywa się go oryginalnymi imionami, co z pewnością byłoby nielegalne, plus jeśli mają jakieś oryginalne elementy (na przykład tarczę i formę kapitana Ameryki), to programiści trochę pracował nad wyglądem, tak, że mamy bohatera też wygląda, ale wciąż inaczej ...

W końcu natychmiast dostaniemy Tor, Deadpool, Ghost Rider i Captain America, którzy będą pierwszymi drużynami, przeciwstawią im się postaci przypominające złych przedstawicieli serii Warcrafta, ale jak wiecie, to dopiero początek, jest wielu bohaterów i będzie bardzo interesujące je zebrać!


Funkcje:

  • Duży wybór znanych bohaterów
  • Dobra dbałość o szczegóły i szczegółowość
  • Doskonała grafika i przyzwoita animacja
  • Walcz z innymi graczami z całego świata
  • W grze nie ma reklam.

Wady gry:

  • Dla szczególnie aktywnych przeciwników plagiatu, jest miejsce na spacer
  • Są zakupy w aplikacji

Rezultat: tak, gra Legend: Heroes Back kopiuje zarówno rozgrywkę, jak i bohaterów, ale wszystko dzieje się całkiem dobrze, więc czemu nie? Oddzielna wzmianka zasługuje na brak reklamy, której wcale nie ma, przynajmniej na razie, więc śpieszcie się, kto wie co stanie się jutro?


Reklama

Pobierz Legenda: Bohaterowie z powrotem 1.0.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
1.0.0
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (100)
Data umieszczenia 2018-07-30 18:17
rozmiar 65.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Pozwala aplikacji na odczyt SMS-ów zapisanych na urządzeniu lub karcie SIM. Aplikacja z tym uprawnieniem może czytać wszystkie SMS-y niezależnie od ich treści lub poufności.

odbieranie wiadomości tekstowych (SMS-ów)

Pozwala aplikacji na odbieranie i przetwarzanie SMS-ów. To oznacza, że aplikacja będzie mogła monitorować i usuwać wiadomości wysłane na Twoje urządzenie, nie informując Cię o nich.

wysyłanie wiadomości SMS

Pozwala aplikacji na wysyłanie SMS-ów. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wysyłając wiadomości bez Twojej zgody.

edytowanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Pozwala aplikacji na zapisywanie SMS-ów przechowywanych w urządzeniu lub na karcie SIM. Złośliwe aplikacje mogą usunąć wiadomości.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
2.71★ 54.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/07/31 09:15
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |