The Killer - Zombie Sniper 3D Strzelanie
0 (0)

The Killer - Zombie Sniper 3D Strzelanie

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The Killer - Zombie Sniper 3D Shooting to strzelanka apokaliptyczna zombie, która z powodzeniem łączy zarówno strzelca, jak i strzelnicę z działaniem snajperów ... niezwykłe połączenie, prawda?

Przygotowano grę w studiu SuperWar2 Inc., z powodu której jest to pierwsza gra, ale najprawdopodobniej nie ostatnia, ponieważ programiści zaczęli na wielką skalę i od razu pokazali, do czego są zdolni.


Rozgrywka i ogólnie wszystko, co się dzieje, nie może się pochwalić specjalnym początkiem ani fabułą, ale z jednej strony jest nawet dobra, ponieważ wszystkie te historie o zombie zostały powiedziane setki razy i prawie niemożliwe jest wymyślenie czegoś nowego, ale twórcy po prostu zdecydowali Nie marnuj czasu i energii na to, umieszczając je w pozostałych aspektach rozgrywki, które są najczęściej najważniejsze, ponieważ są pierwszymi, które przyciągają twoją uwagę.

Generalnie tak się stało, ponieważ gra była piękna, grafika może nie być najnowocześniejsza, ale więcej niż godna, zombie pojawiają się z powodu rogów i drzwi, i nie materializują się w powietrzu, nie są bardzo szybkie i pozwalają strzelać bez pośpiechu , dużo broni i wiele miejsc, w zależności od miejsca, w którym możesz się poruszać, nie możesz, a niektóre misje pozwolą ci usiąść na dachu i wystrzelić twoich wrogów z karabinu snajperskiego, który już pachnie klasyką gatunku! Nawiasem mówiąc, programiści mają szczególną dumę z różnorodności zombie, która jest godna pochwały, ponieważ oprócz niebezpiecznych bossów istnieje około 65 rodzajów! Gdzie jeszcze znajdziesz taką różnorodność?


Funkcje:

  • Wiele różnych zombie i fajnych bossów
  • Wiele lokalizacji
  • Różne zadania i warunki gry
  • Duży wybór broni
  • Uratuj ocalałych lub trenuj w jednostkach snajperskich
  • Gra została przetłumaczona na 11 języków

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, jak zwykle.

Wynik: Killer - Zombie Sniper 3D Shooting jest doskonałym przedstawicielem zarówno gatunku zombie, jak i strzelanek w ogóle. Jeśli chcesz dobrze się bawić - pobierz grę za darmo i ciesz się!


Reklama

Pobierz The Killer - Zombie Sniper 3D Strzelanie 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (136)
Data umieszczenia 2018-11-02 20:12
rozmiar 74.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.71★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/01 07:44
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |