Spróbuj uzyskać powyżej
0 (0)

Spróbuj uzyskać powyżej

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Postaraj się o ponad to Jest to przygoda dla Androida, prawdopodobnie nie spotkałeś żadnych analogów, więc możesz śmiało powiedzieć, że w tym przypadku opracowano odważny pomysł, który postanowili zaimplementować.

Przygotowaliśmy grę w Rappid Studios, która nie jest jedyną, nie pierwszą, ale zdecydowanie najdziwniejszą grą ze wszystkich, a dzięki poziomowi obcości będzie w stanie z kim konkurować. Mają jednak duże projekty, które przeszły nie tylko 5, ale także 10 milionów pobrań.


Rozgrywka od pierwszych sekund można lekko szokować, bo bez tła i bez krawata natychmiast zobaczysz człowieka w beczce ... Mężczyzna jest łysy i oczywiście w dobrej formie fizycznej, podczas gdy, jak widać, jest nagi. Nie wiadomo, co kryje się w beczce, skoro nie zamierza się z niej wydostać, ale można zakładać absolutnie każdy wynik ... W grze nie ma fabuły, więc nie wiemy jak i dlaczego ta osoba dostała się do beczki, a tym bardziej, dlaczego próbuje gdzieś się ruszać ... W cyrku nie ma takich sztuczek, słynny Diogenes zbyt wyraźnie tego nie robił, co oznacza, że ​​jest to owoc chorej wyobraźni twórców. Niemniej jednak w beczce trzeba podróżować. Do poruszania się użyjesz specjalnego haczyka, który jest przymocowany do patyka i oceniając, co się dzieje, może złapać każdą powierzchnię, a nasz bohater jest w stanie podnieść się, a lufa spoczywa tylko na tym kiju. Grafika w grze jest dobra, mimo że jest to platformówka, ale moment zahaczenia się nie działa, wygląda niestety bardzo tanio. Nawiasem mówiąc, nie można nazwać gry prostą, ponieważ każdy poziom musi być trzymany przez jakiś czas, w jakiś sposób nie spadnie poważnie, ale cofnie się - nadal tak, więc musisz być ostrożny i dokładny.


Funkcje:

  • Oryginalny, choć dziwny pomysł
  • Jasna i wciągająca rozgrywka
  • Gra toczy się przez chwilę, więc lepiej się pośpiesz
  • W grze nie ma zakupów.

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Bardzo mało poziomów
  • Kompas ... dlaczego jest kompas?

Najważniejsze: jeśli fizyka i animacja zostały starannie opracowane w grze Spróbuj zdobyć ponad to, to z łatwością mogłaby zdobyć tytuł innego hitu, jednak z powodu pewnych prostych pominięć, nie świeci dużo, jak nam się wydaje.


Reklama

Pobierz Spróbuj uzyskać powyżej 1.0.00 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.00 (1002)
Data umieszczenia 2018-07-31 18:52
rozmiar 91.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/01 08:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |