Alicia Quatermain
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Alicia Quatermain to strategia ... która jest dziwna, prawda? Taka nazwa byłaby dobra dla misji w dowolnej manifestacji lub przygodzie, ale znają słynną Larę Croft, której nazwisko można nazwać zarówno grą, jak i filmem, ale tutaj mamy Alicię i to będzie strategia ... ok.

Przygotowano grę w studiu JetDogs Oy, dla którego ta gra nie jest pierwsza, ale kilkanaście innych projektów deweloperów miało dźwięczne imię, ponieważ wszystkie te gry opowiedziały o wyczynach Herkulesa! Znana postać, dźwięczne imię i bezwartościowa liczba pobrań, więc najwyraźniej problem leży nie w nazwie, ale w czymś innym, co oznacza, że ​​po wywołaniu następnej strategii jakoś nie stracą wiele ...


Nawiasem mówiąc, jeśli ktokolwiek jest zaznajomiony z pracą tego studia, szybko zauważysz, że rozgrywka nowości jest bardzo podobna do poprzednich gier, najwyraźniej nie zmieni radykalnie twórców. A niektórzy uważni gracze mogli spojrzeć na opis twórców, wyjaśniając, że Alicja jest córką Allana Quatermaina, który z kolei jest dość dobrze znaną postacią literacką, której autor książek, Ryder Haggard, poświęcił ponad tuzin dzieł. Co więcej, nakręcono dwa filmy z tą postacią, w 1985 i 1986 roku, to tylko serial utonął w bardziej popularnych projektach tamtych lat i nikt do nich nie wrócił ... Niestety, gra w ogóle powtórzy wyczyn całej franczyzy , nieźle na pierwszy rzut oka, otrzymała nie najmodniejszą i nowoczesną implementację, będzie żyła w cieniu hitów i chwały prawdopodobnie nie osiągnie. A jednak pełna wersja gry została zapłacona ... Okrutna.


Funkcje:

  • Piękna grafika w jakości HD, niż niespodzianka ...
  • Wiele trybów gry
  • Wielki świat i wiele lokalizacji
  • Wielu bohaterów i ciekawa historia
  • Puzzle i tajne poziomy
  • Brak reklam

Wady gry:

  • Pełna wersja jest płatna i będzie kosztować szacunkowe 4 USD ...

Konkluzja: Alicia Quatermain okazała się całkiem dobra, a nawet interesująca, ale na wszystkich frontach nie rozciąga się do poziomu niezbędnego dla silnej uwagi publiczności, a fakt, że pełna wersja gry jest wypłacana, odstraszy tylko tych nielicznych, którzy są naprawdę zainteresowani grą.


Reklama

Pobierz Alicia Quatermain 1.2.8 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.2.8 (10)
Data umieszczenia 2018-11-02 20:12
rozmiar 38.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje JetDogs Oy na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/02 09:55
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |