Kraina zagłady
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Land of Doom to interesująca krzyżówka pomiędzy RPG, strzelanką i strategią, którą twórcy nazwali po prostu przygodą. Chociaż trudno jest nazwać przygodę procesem okrutnego przetrwania w okrutnych warunkach, kiedy jesteś otoczony przez nie mniej okrutne stworzenia i jako ocalali, tak już martwi.

Przygotował grę w studiu Shinezone Group, z powodu którego tylko dwie gry, przerażający projekt o zombie z oceną 18+, który w rzeczywistości przemówienie, a druga gra - symulator farmy kwiatowej ... To rozprzestrzenianie!


Na początek być może warto z fabułą, która tutaj, choć nie jest najwyższą klasą, ale wciąż tam jest i warto trochę się wycofać. Jak już można było zrozumieć, działania tej gry rozgrywają się w świecie postapokalipsy, a apokalipsa była wynikiem kolejnego zastrzyku wirusowego, który zabił 99% mieszkańców świata. Pozostały procent ludzi mógł przetrwać, a nawet zaczął się osiedlać, wznosząc ogromne mury wokół małych osiedli, które w przeważającej części żyły w samowystarczalności, która jest strategiczną częścią gry, ponieważ trzeba będzie alokować zasoby i rozwijać swoje małe miasteczko, jednak , broń i inne przydatne rzeczy, które będą okresowo wybierane. Życie za ścianą obejmuje resztę dźwięcznych gatunków, podczas gdy należy zauważyć, że oprócz zombie za ścianą, można spotkać innych ocalałych, którzy wybrali ścieżkę grabieży i grabieży dla siebie, która była ich jedynym źródłem przetrwania.


Funkcje:

  • Dobrze wykonany i nasycony świat z dobrą grafiką
  • Wiele opcji i opcji do rozwoju wydarzeń
  • Mnóstwo zasobów i możliwości ich zdobycia
  • Wygodna obsługa
  • Użyj rozpoznania, aby chronić swoje ataki
  • O dziwo, gra nie ma reklam i zakupów

Wady gry:

  • Chociaż ich nie znaleźliśmy ... może wkrótce pojawi się reklama

Konkluzja: Land of Doom to doskonały projekt o tematyce zombie, który otrzymał wypracowany świat i wiele wariantów wydarzeń, które nie są często spotykane.


Reklama

Pobierz Kraina zagłady 1.0.6 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
NEW APP
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (1001)
Data umieszczenia 2018-08-02 19:39
rozmiar 68.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/03 07:37
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |