Przeciwnicy Star Trek
0 (0)

Przeciwnicy Star Trek

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Star Trek Adversaries to strategiczna karta, która występuje w taki czy inny sposób połączony z kosmosem, ponieważ duża nazwa, która trafiła do gry, będzie ważnym atutem w konfrontacji z bardziej znanymi i popularnymi projektami.

Przygotowano grę w studiu Puppet Master Games, która wcześniej nie świeciła na naszej stronie i nie można było znaleźć innych projektów. Tak czy inaczej, nieznane koncesje często łączą nieznane studia, które nie zawsze są zagrożone pewnymi szczególnymi trudnościami lub problemami.


W przypadku konkurencji z liderami gatunku, wszystko wygląda na skomplikowane, ponieważ jednym z najbardziej znanych jest projekt warty miliard dolarów od Blizzarda, którego nazwiska wszyscy już znamy. W jednym przypadku twórcy mieli ogromną bazę - wszechświat Warcrafta, który dzięki licznym wydarzeniom i postaciom z łatwością pokonał każdego potencjalnego konkurenta. Zawodnicy, którzy próbują wprowadzić nowych nieznanych bohaterów zazwyczaj, jeśli nie zawodzą, wciąż nie mogą osiągnąć prawdziwej konkurencji z liderem. W naszym przypadku franczyza "Star Trek" jest ogromną bazą, zawierającą zarówno postacie i statki kosmiczne, jak i różne stwory oraz planety i wydarzenia z filmów / serii. Właśnie tego programiści próbowali użyć, tworząc grę, jednocześnie kładąc nacisk na statki kosmiczne, co jest dość dziwne. Przy okazji warto wspomnieć o jeszcze jednej ważnej funkcji, która będzie działać na korzyść tego projektu - jest wieloplatformowa, więc oprócz Androida jest również dostępna na PC, co znacznie zwiększa jego potencjalną widownię.


Funkcje:

  • Ponad sto rękodzieł
  • Wiele postaci
  • Wiele wydarzeń i powodów do przyłączenia się do bitwy
  • Wiele trybów gry, w tym możliwość walki z innymi graczami
  • Bez reklam, przynajmniej do

Wady gry:

  • Podobnie jak konkurenci, zakupy są wspierane i wspierane

Wynik: Star Trek Adversaries to dobra strategia kart, która przypadnie do gustu fanom serii, a także tym, którzy lubią kosmiczne przygody, ale jakoś na pewno nie będą w stanie konkurować z liderami, niestety.


Reklama

Pobierz Przeciwnicy Star Trek 1.6 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.6 (6647)
Data umieszczenia 2018-11-02 20:11
rozmiar 74.02 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/04 09:20
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |