Dungeon Blade
5 (8)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Dungeon Blade to gra fabularna dla Androida, której twórcy zapewniają, że otrzymała ona innowacyjną rozgrywkę, oszałamiającą grafikę i wiele innych ważnych układów, bez których ten gatunek jest obecnie niewyobrażalny, ale jest jeden układ - to chiński, więc zobaczmy, jak udało im się ruszyć do przodu w tym gatunku.

Przygotowałem grę w studio arpgmmo 3d, które, jak wiele studiów z tego kraju, okazało się całkiem świeże i żadne inne projekty nie mogą pochwalić się naszą nowością. Należy od razu zauważyć, że ze względu na słabą (lub nieobecną) kampanię reklamową, gra nie była odpowiednio uważana, więc nie jest zaskoczeniem, że za pół roku sytuacja się nie zmieni - projekt zostanie zamknięty. Aby utrzymać serwer na czystym entuzjazmie, nikt oczywiście nie staje.


Jeśli spojrzeć na rozgrywkę, to naprawdę trudno jest znaleźć coś innowacyjnego, widzieliśmy sporo takich projektów, a niewielu będzie zaskoczonych tym, co się dzieje, ale grafika jest naprawdę dobra, programiści poradzili sobie z animacją, która jest w stanie utrzymać dość wysoką dynamikę gry. Nie zapominaj o okazji do walki z innymi graczami, dużą liczbą bossów i epickich postaci, które możesz pompować, zbierać rozmaite ekwipunki i robić to samo, co w innych grach. Ale tak czy inaczej, nie ma podstawy, czy to znanych postaci, czy wielkiej pomocy fanów, więc trudno jest porównać ją do najbardziej znanych projektów.


Funkcje:

  • Wiele formatów gry, walka z graczami lub potworami
  • Potężni i zapadający w pamięć bossowie
  • Dobra grafika i animacja
  • Możesz dołączyć do klanu, ale jego siła nie jest duża
  • Mnóstwo sprzętu, kamieni szlachetnych i innych przydatnych rzeczy
  • Brak reklam!

Wady gry:

  • Tryb automatycznego przejazdu jest wygodny, ale niszczy cały sens gry
  • Wszystkie najfajniejsze - za zakupy, które są dość typowe

Wynik: Dungeon Blade to dobra gra fabularna, która może Ci zająć dużo czasu, ale problem polega na tym, że istnieje wiele takich gier, powiedzielibyśmy nawet, że to za dużo.


Reklama

Dungeon Blade dla LG L Fino

Ocena:

(8)
5★ 100%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/05 09:00
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |