MoMo Horror Stories
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra MoMo Horror Stories to horror dla twojego androida, w którym programiści wyraźnie dążyli do jednego celu - nadrobić przerażenie, ponieważ żadna inna znajoma cecha gry oczywiście nie pasuje.

Przygotowałam grę w studiu HardPlay, której nazwa w pewnym sensie usprawiedliwia to, co się dzieje, gra jest naprawdę "trudna", ale nie dlatego, że jest ciężko grać lub ponieważ jest zbyt przerażająca, jest po prostu trochę niezgrabna i zaczyna szybko to zrozumiesz. Generalnie są to tylko drugi projekt na ich koncie, pierwszy to także horror, gra nazywa się Room 666, która oczywiście zwracała większą uwagę, co nie miało większego wpływu na popularność, więc wyraźnie nie można było zrozumieć właściwego kierunku od deweloperów.


Zacznijmy od kilku podstawowych cech, które w tym gatunku mają pewne znaczenie. Fabuła - w rzeczywistości nie jest, wiemy tylko, że jesteś w domu, otoczenie jest ciemne i musisz się wydostać. Wszystko, co masz, to telefon komórkowy, który dzwoni Momo, ale w tym samym czasie nie ma sposobu na wezwanie pomocy, a także latarki, która świeci bardzo źle, ale najwyraźniej jest przeznaczona. Drugi punkt to nasz przeciwnik, główna bohaterka, której należy się obawiać i jak już zrozumieliśmy, to jest ktoś zwany "Momo", oczywiście stwór stał się wytworem wyobraźni twórców i nie ma żadnej historii ani fanów. Wciąż nie jest to ważny moment - grafika, która jest tak prymitywna, że ​​czasami nie jest przerażająca, ale smutna. Jednak wysiłki programistów mają sens, ponieważ gra, którą można pobrać za darmo, nie oferuje niczego do kupienia i jest całkiem zdolna do trzymania w napięciu, a nawet przestraszyć, więc tanie i zła.


Funkcje:

  • To nic nie kosztuje
  • Ona jest przerażająca
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Prymitywna grafika i rozgrywka
  • Jest reklama

Rezultat: MoMo Horror Stories to jeden z najprostszych filmów grozy, które można znaleźć na rynku, ale może to ma znaczenie?


Reklama

Pobierz MoMo Horror Stories 0.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 0.1 (1)
Data umieszczenia 2018-08-05 21:37
rozmiar 87.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
0.44★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/06 09:34
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |