Super Slime Jump
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Super Slime Jump to gra zręcznościowa dla twojego androida, w której będziesz kontrolować śluzową piłkę, która jakoś znalazła się wysoko na niebie i jest teraz tam, aby pozostać twoją starannością.

Przygotowano grę w studiu PillowCat Games, na podstawie której jest to w zasadzie jedyny projekt dźwiękowy, ponieważ płatna aplikacja, którą nazwali symulatorem pizzy, prawie nie jest adekwatna, ponieważ w ramach dbania o swoje zdrowie można zjeść cyfrową pizzę, a nie martwić się ... to dziwne, prawda?

Nowość oczywiście nie świeci elementami wizualnymi, ale mimo to uzyskała doskonałą fizykę i dość uzależniającą rozgrywkę, otrzymując jedynie pozytywne opinie, przynajmniej na razie, więc może to kolejny hit, który nie znalazł jeszcze swojej publiczności?


W każdym razie spójrzmy na rozgrywkę, która na pewno Ci się spodoba. Zadanie jest dość proste - pozostań w powietrzu tak długo, jak to możliwe, zebrać jak najwięcej monet i gwiazd, jak to możliwe. Jest to dość proste, ale wymagana będzie ostrożność, praktyka i dobra reakcja. Najciekawsze jest narzędzie, z którego będziesz korzystać - narysujesz linie, które zamieniają się w rodzaj trampoliny i pozwolisz, by twoja bryła śluzu skoczyła w górę, zaczynając od nich. Wariant z rysunkiem już się spełnił, ale była to zagadka, a tu pełnoprawna, dynamiczna arkada. Dodatkowo, gra ma kilka interesujących cech, które możesz zrozumieć w trakcie jej przejścia, na przykład, jeśli zbierzesz gwiazdę, możesz użyć jej energii, aby zwiększyć prędkość, a za zebrane monety możesz kupić nowe powłoki wizualne, co się dzieje, co z pewnością stanie się aktualne, po chwili.


Funkcje:

  • Pozytywna i dynamiczna rozgrywka
  • Prosta grafika i proste sterowanie
  • Dobra fizyka, którą poczujesz
  • Duży wybór muszli w sklepie z grami
  • Brak zakupów w aplikacji, wszystko okazuje się w grze

Wady gry:

  • Jest reklama, ale nie przeszkadza

Konkluzja: Super Slime Jump może i wygląda dość prosto, ale mimo to oferuje doskonałą rozgrywkę, która zasłużyła na dobre recenzje od wszystkich, którzy zdążyli już pobrać to arcydzieło.


Reklama

Pobierz Super Slime Jump 1.033 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes!
informacje ogólne
wersja 1.033 (7)
Data umieszczenia 2018-09-06 15:47
rozmiar 25.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/07 09:34
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |