Heroes Soul: Dungeon Shooter
0 (0)

Heroes Soul: Dungeon Shooter

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra fabularna Heroes Soul: Dungeon Shooter została stworzona specjalnie dla Androida i jest dostępna tylko dla jej właścicieli, a gra łączy kilka popularnych prądów, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, co oznacza podwójną potencjalną widownię tego projektu może zainteresować.

Przygotowaliśmy grę w studiu SQUARGAME, którego nazwa brzmi solidnie, ale w rzeczywistości mają tylko trzy projekty na swoim koncie, z których najpopularniejszy był w stanie zebrać około 100 000 pobrań, ale nowość najprawdopodobniej ją wyprzedzi, nasza prognoza to ponad milion.


Fabuła gry opowie o mrocznych czasach, gdy ludzkość prawie się poddała, a świat jest kontrolowany przez kosmitów i potwory, które zdecydowanie nie wyglądają jak świetlana przyszłość. Niemniej jednak, istniały bohaterowie gotowi stanąć w obronie naszych dusz, z których jedna będzie udana, idąc do lochów, które są pełne wrogów, skarbów i przygód. Po ukończeniu nowoczesnego wprowadzenia dostajemy klasyczną stronę gry, która wygląda jak platformówka pikselowa, a co najfajniejsze - będziemy mieć zwierzaka, w którego roli pojawi się słodki kotek.

Kolejne wydarzenia rozgrywają się w dość typowy sposób - przechodzą pokoje, unikają pułapek, walczą z wrogami, wypuszczają nowych bohaterów i broń. Mówiąc o bohaterach, każdy z nich przypomina jakoś znane postacie z komiksu MARVEL, a to jest fajne i nowoczesne, a najfajniejsze jest to, że nie musisz walczyć z wrogami w walce wręcz, musisz ich zastrzelić lub rzucić coś! Teraz to dodaje dynamiki gry, cokolwiek można powiedzieć!


Funkcje:

  • Lochy są generowane losowo, za każdym razem inne!
  • Epickie bitwy z bossami
  • Bohaterowie, którzy będą znani komiksowym fanom
  • Masa stromej broni i innych elementów pomocniczych
  • Są buffy, broń dystansowa i broń w zwarciu
  • Wygodny projekt
  • Kitty, będziesz mieć kota!

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, nic niezwykłego.

Rezultat: udane połączenie starego i nowego, a także znani bohaterowie nie mniej sławnej franczyzy, pozwolą grze Heroes Soul: Dungeon Shooter zebrać wielu fanów, a ogólnie rzecz biorąc, jest więcej niż warta!


Reklama

Pobierz Heroes Soul: Dungeon Shooter 1.0.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (14)
Data umieszczenia 2018-08-07 17:18
rozmiar 47.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

heroessoul

heroessoul

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje SQUARGAME na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/08 07:12
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |