Critical Strike: Dead or Survival
0.9 (4)

Critical Strike: Dead or Survival

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Critical Strike: Dead or Survival to nowa strzelanka z zombie dla twojego androida, w której masz rolę snajpera, który powinien nie tylko eksterminować potwory, ale także wykonywać różne zadania, na przykład, aby uratować ocalałych!

Przygotowano grę w studiu Real Road Racing, dla której jest to pierwsza gra tego gatunku, pozostałe dwie gry to wyścigi, co jest dość logiczne, szczególnie biorąc pod uwagę nazwę studia. Wyścigi nie zyskały dużej popularności, więc twórcy zastosowali swoje umiejętności w innym kierunku i warto zauważyć, że okazało się to całkiem nieźle.


Nie wiemy dlaczego, ale twórcy stwierdzili, że jest to gra fabularna, to bardzo dziwne, chociaż rozwój postaci, pompowanie broni i umiejętności, nikt nie odwołał, ale w ten sposób można ją zastosować do niemal każdego projektu. W rzeczywistości będziesz działał jak dzielny snajper, który postanowił rzucić wyzwanie tysiącom spacerujących trupów i ocalić jak największą liczbę ocalałych.

Podobnie jak w przypadku każdej innej gry o snajpie, jest ona podzielona na małe poziomy, na których z każdego musisz zniszczyć niektórych wrogów, oszczędzając ocalałych. Jak już zaakceptowano w tym gatunku, niektóre chwile będą wam pokazywane w zwolnionym tempie i przez was, dla potworów nie jesteście bezbronni, ponieważ za każdym razem zajmują bezpieczną i izolowaną wysokość. Szczególną uwagę zwrócono na dużą liczbę różnych rodzajów broni i możliwości jej modernizacji. Kiedy jesteś trochę zaawansowany w grze, możesz znaleźć bardziej interesujące zadania, na przykład, nauczyć się używać nowej broni lub dostać się do helikoptera i pokryć migrację żywych, strzelając do migracji zmarłych ... w ten czy inny sposób, to na pewno nie będzie nudne!


Funkcje:

  • Szeroki wybór broni
  • Każda broń ma szczegółowy model 3D
  • Możesz ulepszyć niektóre części broni, czyniąc ją jeszcze bardziej zabójczą
  • Wiele różnych trybów gry
  • Wybierz najbardziej odpowiednią broń w zależności od zadania
  • Wiele dodatkowych przedmiotów
  • Gra nie wymaga dostępu do Internetu

Wady gry:

  • Tutaj sytuacja jest dość typowa - reklama i zakupy, ale w ogóle nie przeszkadza.

Konkluzja: Critical Strike: Dead or Survival to strzelanka o bardzo wysokiej jakości, ale wciąż typowa dla snajpera, jednak jeśli fascynuje Cię temat zombie, zalecamy przetestowanie go.


Reklama

Pobierz Critical Strike: Dead or Survival 4.1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 4.1.0 (4)
Data umieszczenia 2018-10-04 17:40
rozmiar 73.91 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.93★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/10 07:49
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |