Frontline Warplanes
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Frontline Warplanes to ulotka dla Androida i najprostszy format arkadowy, ale deweloperzy nie sądzą, że jednak przed tobą będziemy przekazywać prawdę, więc jeśli jesteś zainteresowany - czytaj dalej;)

Gra została przygotowana przez niezależnego programistę o nazwie CurtisLamar, z powodu którego są trzy inne gry, poza tym o samolotach nie ma słowa, a nie są popularne, które najprawdopodobniej zrozumieją nowość, ze względu na szereg funkcji.


Zacznijmy od prostego - co powinniśmy tutaj zrobić? Jest całkiem oczywiste - walczyć z innymi samolotami i statkami, a dynamika tego, co się dzieje, zdecydowanie nie jest do zajęte.

Warto jednak przyjrzeć się innym ważnym punktom, które są dziś bardzo istotne w takich grach. Zacznijmy od grafiki, którą można nazwać nowoczesną, ale ciężko nazwać nowoczesną animacją, która oczywiście nie ma czasu na grafikę, a poza tym większość efektów wizualnych nie jest oczywiście nowoczesna, możesz skończyć z mizernym, otaczającym światem, który nie może ci się podobać pięknymi krajobrazami, ale w tym samym czasie , jest tryb nocny! Co, nawiasem mówiąc, sytuacja nie uległa znacznej poprawie. Kontrola w grze jest także prymitywna - prosty joystick, który jest wygodny, ale przed symulatorem ma około 100 lat ... Z uszkodzeniami i fizyką w ogóle jest dziwny, ponieważ biorąc pod uwagę prędkość i wysokość, na której twój samolot może latać - działania odbywają się w innym wymiarze, nie w przeciwnym razie. A jednak możesz rozbić się na statku, który nie ucierpi, a twój samolot pozostanie w ruchu, emitując trochę dymu ... Tak będzie w realnym świecie ....


Funkcje:

  • Duży wybór nowoczesnych myśliwców
  • Wielu różnych wrogów
  • Wiele trybów gry
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Słaba animacja i skromny świat wokół nas
  • Fizyka i zarządzanie - czysto arkadowe
  • Reklama obsesyjna

Wynik: biorąc pod uwagę grę Frontline Warplanes w porównaniu z nowoczesnymi symulatorami - przegrywa wyjątkowo, jedyną opcją jest zastąpienie jej przez przeciętnego strzelca, a następnie, tylko z powodu 3D, ale ogólnie, i tam będzie musiał walczyć ...


Reklama

Pobierz Frontline Warplanes 2.1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 2.1.0 (2)
Data umieszczenia 2018-09-06 15:48
rozmiar 76.31 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/10 09:59
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |