Nuclear Submarine inc
2.9 (10)

Nuclear Submarine inc

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Nuclear Submarine inc jest rodzajem symulatora nuklearnej łodzi podwodnej, która nie koncentruje się na komponencie wizualnym, ale więcej niż całkowicie rekompensuje prostą grafikę z interesującą i realistyczną treścią, więc jeśli z jakiegoś powodu ten rodzaj transportu jest dla ciebie interesujący - witaj na pokładzie !!

Gra została przygotowana przez niezależnego programistę Dmitry'ego Lomakina, którego projekty już napotkaliśmy, co nie jest zaskakujące, nie ma talentu do podjęcia. Najpopularniejszą serię jego gier (które odwiedziły naszą stronę) można nazwać symulatorem elektrowni jądrowej, zwanym serią gier Nuclear inc, z której każda z dwóch części zebrała już ponad 500 000 pobrań, co jest bardzo dobrym wynikiem dla niezależnego programisty. Mamy nadzieję, że gra na łodzi podwodnej sprawdzi się i znajdzie swoich fanów.


Wracając do rozgrywki warto zauważyć, że w porównaniu z ostatnią grą, stała się bardziej zróżnicowana, ponieważ oprócz reaktora jądrowego na łodzi podwodnej będzie musiał zarządzać bardzo okręt podwodny, co jest dość trudne. Ponadto autor ciężko pracował nad stworzeniem swoich głównych węzłów i można bezpiecznie powiedzieć, że ta gra da ci naprawdę ciekawe i prawdopodobnie przydatne doświadczenie.

Jak zwykle, gra jest podzielona na pewne sytuacje, które musisz rozwiązać, w naszym przypadku są to wszelkiego rodzaju awarie, potrzeba zanurzenia, problemy w skalistym terenie i wiele więcej, i zawsze trzeba pamiętać, że to nuklearna łódź podwodna, co oznacza, że ​​złe działania mogą z łatwością prowadzić do nowej katastrofy ...


Funkcje:

  • Szczegółowa łódź podwodna i jej węzły
  • Ponad tuzin ulepszeń
  • Opcja zanurzenia została również dokładnie opracowana
  • Gra jest przetłumaczona na 4 języki

Wady gry:

  • Trochę reklam i zakupów, ale warto zauważyć, że każdy zakup pozwoli Ci zaoszczędzić na reklamie, więc jest to bardzo korzystna oferta.

Wynik: gra Nuclear Submarine inc to nie tylko dobry symulator, ale także interesująca kontynuacja serii nietypowych gier, które prawie każdy powinien sprawdzić sam.


Reklama

Pobierz Nuclear Submarine inc 2.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 2.1 (122)
Data umieszczenia 2021-04-18 00:26
rozmiar 58.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
2.93★ 58.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/11 09:06
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |