MAD ZOMBIES
3.8 (6)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra MAD ZOMBIES jest strzelnicą dla androida, w którym znowu będziesz musiał stawić czoła konsekwencjom strasznego wirusa, który zamienia zwykłych ludzi w śmiertelne stworzenia napędzane jedynie głodem i pragnieniem ciała ... ale już to wiesz.

Przygotowano grę w VNG GAME STUDIOS, której zasługi dla gatunku zombie trudno zaprzeczyć, ponieważ to studio stało się autorem bardzo popularnej gry DEAD TARGET: Zombie, która zebrała ponad 50 milionów pobrań, a co najciekawsze, stworzyła odmianę tej gry dla okularów VR, która z jakiegoś powodu nie jest zbyt popularna, ale mimo wszystko niewielu może się pochwalić taką rzeczą!


Przechodząc do gry, od razu pojawia się kilka pytań, ale tylko jeden dominuje - dlaczego nie próbowałeś? Nie próbujemy powiedzieć, że przed tobą straszna gra, nie jest, ale od tego programisty czekaliśmy na więcej niż cokolwiek innego. Zacznijmy od formatu tego, co się dzieje, co z jakiegoś powodu postanowiono zaimplementować jako strzelnicę. Tak, istnieje mały element fabuły, a twoje zadania są wypuszczane z kontekstu, ale są bardzo zrozumiałe, ale uzyskanie następnego bohatera zamarza i bezradnie strzelasz do zombie. W przypadku, gdy twój bohater jest snajperem - możesz zrozumieć, snajperzy w istocie i nie powinni się ruszać, ale wtedy staniesz na korytarzu lub gdzieś indziej, nie w najbardziej odpowiednim miejscu, ale nikomu to nie przeszkadza, stoisz i strzelasz, żeby nie zawracać sobie głowy. Cała reszta jest na odpowiednim poziomie, dobra grafika, doskonała mechanika, ponad dwustu misji i mnóstwo różnych broni, więc generalnie wszystko jest całkiem dobre i ogólnie darmowe, szczególnie jeśli nie jesteś fanem systemu donat.


Funkcje:

  • Istnieje wiele zombie i dużo broni, a dlaczego nie?
  • Duża liczba misji, ponad 200
  • Zestaw obsługiwanych lokalizacji
  • Dobra grafika i mechanika
  • Możesz grać z lub bez połączenia z Internetem

Wady gry:

  • Format strzelnicy to już przeszłość, ale nie wszyscy to rozumieją
  • Reklama i zakupy, nieprzyjemne, ale tolerancyjne.

Konkluzja: gra MAD ZOMBIES oczywiście nie dokona żadnej rewolucji, przynajmniej dopóki nie dostanie darmowej wersji dla VR, ale nie fakt, że będzie. W międzyczasie jest to typowa strzelanina o zombie, która zaskoczy niewielu ludzi, ale niewielu zdenerwuje każdego.


Reklama

MAD ZOMBIES dla LG L Fino

Ocena:

(6)
3.81★ 76.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/12 07:12
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |