Odyseja Alta
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Alto's Odyssey to gra zręcznościowa dla twojego androida, która stanie się lakoniczną kontynuacją jednej z najpopularniejszych arkad kilku ostatnich lat, nie wspominając już o tym, że jest to po prostu niemożliwe! Gra Alto's Adventure z łatwością zebrała ponad 10 milionów pobrań i wiele pozytywnych opinii, słusznie otrzymała wiele nagród i jest uważana za bardzo udany projekt, więc nie zdziw się, że kontynuacja będzie podobna.

Przygotowana nowość, podobnie jak ostatnia część utalentowanych programistów Noodlecake Studios Inc, która doskonale wiedziała, co robić w tej sytuacji i oczywiście nie myliła się, ponieważ już w pierwszych kilku grach gra uzyskała dobre recenzje i była w stanie zebrać ponad 500 000 pobrań, a ich liczba nadal rosnąć codziennie.


Porozmawiaj o tej grze, a nawet bardzo długo, ale ograniczymy się do wspólnych punktów, które mogą Cię zainteresować. Zacznijmy od projektu, który, jak w ostatniej części, okazał się świetny, a grafika tak naprawdę nie uległa zmianie, ale niewiele osób by go zdenerwowało. Ostatnia część była zimna, lekko mistyczna nordycka atmosfera, nowość wręcz przeciwnie uderzyła w gorące kraje swoim nie mniej rzucającym się w oczy urokiem i ponętnymi sekretami. Nie krępuj się tym, że musisz jeździć na pustyni, fizyka nie pogorszyła się z tego powodu. Nadal warto zauważyć, że płatna wersja gry nie działała (ostatnio nie mogła pobierać wielu pobrań), jednak w nowości jest sporo reklam i są zakupy, które wielu zdążyły już zdenerwować, ale ty też musisz mieć sumienie, takie arcydzieło powinno być z reklamę, choć psuje wrażenie.


Funkcje:

  • Istotna kontynuacja, w której możesz grać bez poznawania ostatniej części
  • Proste zarządzanie, ale jeśli chcesz zostać mistrzem - będziesz musiał spróbować
  • Ponad 180 zadań, które należy tutaj wykonać
  • Wiele interesujących i fascynujących biomów
  • Duża różnorodność wzmacniaczy, układów i innych funkcji
  • Sześć znaków
  • Znakomite działanie głosowe, które zmienia się w zależności od trybu gry

Wady gry:

  • Reklama to za dużo, płatna wersja nie zaszkodzi ... W każdym razie gracze mieliby możliwość nie zobaczenia reklamy.
  • Gra jest bardzo świeża, więc optymalizacja w niektórych miejscach nie jest idealna, ale prawdopodobnie poprawi się w następnych aktualizacjach.

Rezultat: gra Alto's Odyssey jest logiczną kontynuacją sensacyjnego hitu, który będzie idealnym jej substytutem, szczególnie gdy twórcy nieco ją modyfikują, co jest tylko kwestią czasu.


Reklama

Pobierz Odyseja Alta 1.0.10 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.10 (58)
Data umieszczenia 2020-09-14 16:12
rozmiar 71.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/14 09:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |