Domino
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Domino to zręcznościówka dla twojego androida ze znanego już studia Ketchapp, która zdecydowała się trochę zaskoczyć i ponownie wydała oryginalny projekt, który obecnie nie ma odpowiedników, dlatego się w nich zakochaliśmy!


To, co się dzieje, jest luźno związane z samą grą w domino, w tej sytuacji będziemy zainteresowani samymi żetonami, które, jak wiecie, lubią ustawiać się w szeregu, a następnie naciskają jeden z nich i obserwują, jak konsekwentnie spadają jeden po drugim, urzekając! Istnieje nawet tak zwany "efekt domina", którego nazwa wiąże się z takimi sytuacjami. W każdym razie tak się stanie w grze. Deweloperzy skromnie nazywają swój projekt rajem dla perfekcjonistów i wiesz, w czymś się z nimi zgadzamy, ponieważ jest to ideał, do którego będziemy dążyć.

Gdyby ktoś pomyślał, że będziesz miał nudną robotę komponowania tych samych sekwencji - mylisz się, wszystko już zostało zbudowane dla ciebie, a twoim zadaniem jest upewnić się, że spadają one bez fram. W sekwencji umyślnie pomijamy obszary, w których, skupiając się na reakcji i uważności, musisz w odpowiednim czasie zastąpić chip, który stanie się częścią sekwencji i nie pozwoli, aby proces został ustanowiony, ale jak długo możesz wytrzymać, to główne pytanie, ponieważ zadanie nie jest proste. . Niemniej jednak, im wyższy wynik, tym więcej odblokujesz żetonów i tym wyższe możesz zdobyć statystyki globalnych liderów.


Funkcje:

  • Zdarzenie może być zafascynowane i oglądane w nieskończoność
  • Bardzo duży wybór różnych rodzajów żetonów
  • Świetna animacja
  • Podstawowe zarządzanie

Wady gry:

  • Jest reklama, która jest wyłączona tylko za przyzwoitą sumę pieniędzy

Podsumowując: Domino to świetna gra zręcznościowa, która pozwoli Ci nie tylko przetestować twoją reakcję, ale także naprawdę cieszyć się komponentem wizualnym, o którym już dużo mówiliśmy;)


Reklama

Pobierz Domino 1.0.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (1)
Data umieszczenia 2018-08-14 21:57
rozmiar 34.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/15 09:54
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |