Straszny zamek Horror Escape 3D
0 (0)

Straszny zamek Horror Escape 3D

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Scary Castle Horror Escape 3D to horror dla Androida, który odbywa się zgodnie ze zwykłą zasadą "escape", która jest wyraźnie wskazówkami i nazwą gry. Niemniej jednak najważniejszą rzeczą jest chowanie się pod paczką i na to będziemy zwracać uwagę, postaramy się znaleźć ciekawe żetony i opowiemy Ci trochę o tym, co się dzieje.

Przygotowałem grę w studio Trigon Games, z powodu której tylko dwie gry, obie są bardzo podobne, ale mimo to nowość jest wyższa, więc to właśnie wybraliśmy do przeglądu.


Zgodnie z fabułą gry dostajesz się do starego zamku, jednak nie będzie to interesująca wycieczka, będzie to walka o przetrwanie, ponieważ zamek jest zamieszkany przez potwory i duchy, a dla ochrony masz tylko rewolwer. Oprócz potworów istnieje wiele innych zjawisk paranormalnych, które zdecydowanie powinny Cię wystraszyć, dla których stworzono grę!

Oczywiście, nie bez zagadek, dość skomplikowanych, które muszą zostać rozwiązane, aby wyjść, należy zauważyć wysiłki twórców, którzy nie zrobili pustego zamka, gdzie nagie ściany i rzadkie meble, jak w niektórych projektach, postanowili pracować wszystko, co dostajesz w twoich oczach, tworzy odpowiednią atmosferę i pomaga zanurzyć się w grze. Nie zapomnij o możliwości skorzystania z rewolweru i zastrzel innego potwora, który przynosi również odpowiednią odmianę.


Funkcje:

  • Dość duży interaktywny zamek, który można bezpiecznie nazwać otwartym światem
  • Różnorodność umeblowanych pokoi, puzzli i puzzli
  • Poziom horroru jest tutaj umiarkowany, więc gra będzie odpowiednia dla wielu
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Reklama i zakup w aplikacji, standardowy przypadek

Rezultat: gra Scary Castle Horror Escape 3D z pewnością nie jest najlepszym przykładem horroru, ale w porównaniu do większości przedstawicieli gra jest bardzo przyzwoita i znacznie bardziej interesująca niż wiele innych.


Reklama

Pobierz Straszny zamek Horror Escape 3D 1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1 (3)
Data umieszczenia 2018-08-15 17:48
rozmiar 99.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.23★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/16 07:45
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |