Horror Hospital 3: Scary Creepy Walking Deads
4.8 (4)

Horror Hospital 3: Scary Creepy Walking Deads

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Horror Hospital 3: Scary Creepy Walking Deads to strzelanka zombie dla twojego androida, która najwyraźniej nie ma wystarczająco dużo gwiazd z nieba, ale oferuje również rozgrywkę, z której większość programistów z jakiegoś powodu próbuje przejść gdzieś na bok, że jesteśmy szczerzy naprawdę nie lubię tego. Ale to prowadzi do podobnych projektów, podkreślając je na tle reszty większości.

W studiu przygotowaliśmy grę o dziwnej nazwie Latest Games 2018, na której koncie znajdują się różne projekty, na przykład gra Jungle Adventure 3: Lugi Adventure, której dwie pierwsze części nie znaleźliśmy, a wszystko, co dzieje się z bólem przypomina przygody Mario, tylko że zostało zastąpione przez małpę. .. Kilka innych gier to wariacja na temat "trzech z rzędu", ale jak dotąd nie udało się zdobyć dużej popularności.


Działania w grze przebiegną w szpitalu, który przypomina bardziej podziemny szpital, meble są tu bardzo skromne, korytarze są bardzo wąskie i masa potężnych drzwi. Tak czy inaczej, takie ograniczenie jest uzasadnione, ponieważ tutaj masz całkowitą swobodę poruszania się i nie wypada zbyt wiele opcji, programiści po prostu zrobili bardzo mało miejsca, jakoś to działa. Jednak programiści spisali się całkiem nieźle, skłaniając grę do klasycznego formatu, ponieważ grafika jest przeciętna, istnieją klasyczne apteczki pierwszej pomocy, które można zebrać, aby poprawić swoje zdrowie, a zombie wyrastają z ziemi, co jest dość dziwne, ale daje pewne efekty retro. rozwiązania. A najbardziej zabawne, najczęściej pojawiają się bardzo blisko ciebie, tworząc specyficzny efekt "wrzasków", tworząc specyficzny nastrój horroru, który oryginalnie poczęła gra.


Funkcje:

  • Klasyczna grafika, wieje "retro"!
  • Dość dużo lokalizacji
  • Przerażający głos, który zdecydowanie nie jest taki
  • Gra jest całkowicie darmowa i nie wymaga żadnych inwestycji

Wady gry:

  • Jest reklama, ale nawet za pieniądze nie można jej odłączyć.

Konkluzja: Gra Horror Hospital 3: Scary Creepy Walking Deads to bardziej klasyczny horror z elementami strzelca niż na odwrót. Gra nie jest super, ale dla miłośników retro i zombie jest bardzo odpowiednia.


Reklama

Pobierz Horror Hospital 3: Scary Creepy Walking Deads 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (10)
Data umieszczenia 2018-08-16 22:44
rozmiar 55.76 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/17 07:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |