Strzelaj
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Fire Egg to gra zręcznościowa dla twojego androida, która otrzymała nie tylko dość komiczny projekt, ale także bardzo podobną treść, więc będzie to co najmniej zabawne, a ogólnie gra ciągnie się i przenosi.

Przygotowałem go w studiu 111%, niektóre projekty, które już cię spotkały na naszej stronie, na przykład magiczny projekt MADOBU, który powoli, ale na pewno zyskuje na popularności. Ze względu na to, że wejście do tej gry jest o wiele bardziej prawdopodobne, jest łatwe i pod pewnymi względami nawet prymitywne, gracze są szanowani.


Jeśli mówimy o rozgrywce, od razu możesz narysować analogię do wielu gier, a nawet całych gatunków, na przykład zwojami, Arkanoidem, Hotline Miami, Doodle Jump i innymi, referencje i pisanki to więcej niż wystarczająca. Niemniej jednak, jeśli weźmiemy pod uwagę stosunkowo niedawne projekty, to Ballz Rush i analogi, w których operujesz bronią, które powinny przełamywać bloki z liczbami, które z kolei pokazują liczbę koniecznych ciosów, zrobią. Istnieje jednak kilka różnic, na przykład, zamiast bloków będą komórki z kurczakiem, które mają zostać uwolnione, ale zasada jest taka sama, poza tym twoja armata to kurczak, który może poruszać się po przestrzeni gry, unikając komórek i jaj zamiast piłek. Co więcej, ogólnie zrozumiesz, co się dzieje, warto tylko zauważyć, że twórcy starannie wymyślili wiele bonusów, które z pewnością pomogą ci w walce.


Funkcje:

  • Grafika jest prymitywna, ale również chwyta
  • Rozwijaj kurczaka, aby pokazać najlepszy wynik
  • Nie dotykaj klatek, to cię zniszczy
  • Oceny z liderami i osiągnięciami

Wady gry:

  • Trochę zakupów i reklamy, to nie boli.

Rezultat: gra Fire Egg jest dynamiczna i trochę szaleństwa, a nawet fajna klasyczna grafika, prosta kontrola i wiele pozytywnych emocji wynikających z tego, co się dzieje, więc zalecamy pobranie i przetestowanie go dzisiaj.


Reklama

Pobierz Strzelaj 1.3 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.3 (5)
Data umieszczenia 2018-08-16 22:48
rozmiar 21.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Wszystkie aplikacje 111% na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/17 09:44
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |