Bendy in Nightmare Run
0 (0)

Bendy in Nightmare Run

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bendy in Nightmare Run to zagadka dla twojego androida, a co ważniejsze - to klasyczny jeździec, oczywiście pozbawiony modnych i nowoczesnych żetonów, które w zasadzie długo niszczyły ten gatunek, zmieniając go w narodową hodgę.

Ale pamiętajmy trochę o klasykach, do których, za twoją zgodą, odniesiemy jeden z najbardziej udanych komercyjnie projektów Subway Surfers, który "wystrzelił" w swoim czasie i podniósł gatunek na zupełnie nowy poziom. Ale to z jednej strony, z drugiej strony, nawet po wielu latach czasami są gry, które próbują skopiować to, co wszyscy już widzieli, ale wyobrażają sobie, co działo się w najaktywniejszych latach sukcesu? Było ich tyle, że były prawie identyczne. Ale czy myślisz, że można było wymyślić coś oryginalnego w tej otchłani? Jak się okazało - tak.

Przygotowaliśmy tę wspaniałą grę w studiu Joey Drew i do tej pory jest to ich pierwszy projekt, ale biorąc pod uwagę, jak szybko zyskuje popularność, prawdopodobnie nie jest to ostatnia, deweloperzy najwyraźniej podeszli do pytania z duszą.


Na początek ta gra ma kilku fanów, którą otrzymała dzięki postaci Bendy, która jest lepiej znana z serii kreskówek, a sama w sobie jest czymś pomiędzy diabłem i demonem, ale jednocześnie jest synem maszyny atramentowej. ... a jednak wszystko to jest czarno-białe! Vintage;)

Oprócz klasycznego wykonania, które jednak wygląda bardzo jakościowo, nie otrzymaliśmy typowej orientacji, ponieważ nasz bohater będzie biegał jak do nas, co jest oryginalne i dość interesujące, ale czy to nie wystarczy dla dobrego jeźdźca?


Funkcje:

  • Piękna grafika i animacja
  • Oryginalne podejście do orientacji w tym, co się dzieje
  • Postacie przeniosły się z serii popularnych kreskówek
  • Możesz odblokować nie tylko bohaterów, ale także kostiumy dla nich
  • Twórcy obiecują, że wydadzą aktualizacje przez cały rok, a nawet dłużej, projekt się nie skończy!

Wady gry:

  • Trochę reklam i są zakupy, dobra treść jest wystarczająca.

Bendy in Nightmare Run jest świetnym przykładem tego, że nawet w gatunku, który już przeżył, możesz zrobić coś dobrego i interesującego, dlatego zalecamy pobranie gry i wsparcie dla programistów!


Reklama

Pobierz Bendy in Nightmare Run 1.4.3676 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Hey there Bendy fans!

The 1.4 update is now available. A small one this time with a few bug fixes and polish.

Enjoy!
informacje ogólne
wersja 1.4.3676 (3676)
Data umieszczenia 2019-08-10 08:08
rozmiar 57.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/18 07:17
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |