Przypadki nieznajomych: Mystery Escape
0 (0)

Przypadki nieznajomych: Mystery Escape

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Stranger Cases: A Mystery Escape to przygodowa gra logiczna dla twojego androida, w której grasz rolę detektywa, który ujawnia inny przypadek, który okazał się całkiem nowoczesny - będziemy musieli poszukać drona!

Przygotowałem grę w studio Snapbreak, projekty, które muszą koniecznie być znane fanom gatunku "ucieczki", ponieważ wśród nich są takie hity jak seria gier Faraway, rewelacyjna gra Escape Machine City i nie mniej znacząca Dream Cage Escape, jednak czas zmienić ulubioną; )


Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest grafika, ponieważ reprezentuje świetną kreskówkową atmosferę, przypominającą kreskówki, które wielu oglądało w dzieciństwie lub ogląda teraz. Sam format prywatnego detektywa obejmuje również nuty z nutą nostalgii, a piękna opowieść nie pozwoli ci odejść, dopóki gra się nie skończy. Jest jednak problem - jest 15 poziomów w grze, tylko 8 gier można grać za darmo, reszta można kupić po jednym, za 1,2 USD za sztukę lub kupić wszystko za 4 USD, sytuacja nie jest najmilsza, ale nadal znajoma. Jeśli chodzi o fabułę, dość dziwny naukowiec poprosił cię o odnalezienie zaginionych dronów, które szybko znajdziesz na dachu budynku, którego mieszkańcy nie będą mniej dziwni niż twoja praca, a nawet twój pracodawca ...


Funkcje:

  • Gra, w zasadzie, wyjątkowa, jesteś tak mało, gdzie się spotkasz;)
  • 15 poziomów, z których 8 jest darmowych
  • Ponad dwadzieścia znaków
  • Ogromna liczba zadań i zadań
  • Humor, także o nim, nie zapomniał

Wady gry:

  • Możesz przejść całą grę tylko inwestując prawdziwe pieniądze
  • Jest reklama

Rezultat: gra Stranger Cases: A Mystery Escape można nazwać nie tylko klasykiem detektywa, ale także klasyką w jego gatunku, a piękna realizacja z pewnością spodoba się wszystkim fanom obu studiów i grze takiego planu.


Reklama

Pobierz Przypadki nieznajomych: Mystery Escape 1.24 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Added Play Pass support
informacje ogólne
wersja 1.24 (124)
Data umieszczenia 2021-08-23 18:19
rozmiar 100.8 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Snapbreak na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/18 09:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |