Final Fighter
3.7 (7)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Final Fighter to gra walki dla Androida, którego język nie jest nazywany klonem wszystkiego, nawet pomimo dużej liczby zapożyczeń, które sprawiają, że gra jest tylko lepsza i bardziej rozpoznawalna, ale jeśli próbujesz przekazać prawdziwe wrażenia, to bliżej tego, co Gra wygląda jak ostateczny montaż wszystkiego, co mogliśmy spotkać w tym gatunku w ostatnich latach.

Przygotowana gra w studiu Ruby Peng i inne projekty na nią nie są zauważane, co jest dość zaskakujące, ponieważ jakość i wydajność wskazują nie tylko na wysokim poziomie, ale także na dostęp niemal do źródła wczesnych projektów, znanych z całego świata!


Jeśli spróbujesz przypomnieć sobie klasyczne gry walki, wtedy przychodzą na myśl tylko japońskie arcydzieła, takie jak Street Fighter czy Tekken, inny świat może dodać Mortal Combat do tego skarbca i być może ktoś zapamięta coś innego ... Niemniej jednak Japońskie kreacje zajmują wiodącą pozycję w tego rodzaju rankingu. Ta gra pojawiła się w Chinach, która mówi tylko, że weszła w nową rundę ewolucyjnego kopiowania, ponieważ tutaj można zobaczyć klasyki, które kiedyś były tak atrakcyjne dla milionów, a wszystko jest piękne, wysokiej jakości, a nawet różnie, twórcy stworzyli aż sześć trybów gry, w tym trening i kampanię, a nawet zdolność do konfrontacji z innymi graczami ... Więc dlaczego nie? To świetna gra!


Funkcje Final Fighter:

  • Classic, który został odtworzony przy pomocy nowoczesnej technologii
  • Sześć trybów gry, co jest bardzo fajne
  • Doskonała grafika i animacja
  • Duża liczba myśliwców, którzy przypomną ci o twoich ulubionych bohaterach
  • Brak reklam!

Wady gry:

  • Są zakupy, nie można się ich pozbyć, ale czy to ci przeszkadza?

Konkluzja: Głównym problemem gry Final Fighter będzie fakt, że wszystkie jej postacie są nieznane i najprawdopodobniej znane i nie będą, jednak w tym przypadku nie ma to znaczenia, ponieważ będziesz zafascynowany piękną rozgrywką.


Reklama

Final Fighter dla LG L Fino

Ocena:

(7)
3.73★ 74.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/19 07:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |