4-Wheel City Drifting
4.6 (4)

4-Wheel City Drifting

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra 4-Wheel City Drifting to wyścig dla androida, który w przeciwieństwie do wielu współczesnych projektów przeszedł zgodnie z klasycznym schematem - wybierz samochód, wybierz trasę i spróbuj najpierw dotrzeć ... nudny? W rzeczywistości, tak, w każdym razie nie mogliśmy zobaczyć nic bardziej oryginalnego tutaj, ale nadal będziemy próbować zrozumieć, do kogo ta gra jest odpowiednia i kto powinien ją pobrać.

Przygotowała grę w studiu RainySam i jest to jej pierwszy projekt, pierwsza gra na Androida i ogólnie, swoisty test pióra, który w pewnym stopniu wyjaśnia, co się dzieje, to tylko w takim tempie, istnieje możliwość, że projekt będzie ostatnim ... Teraz publiczność jest surowa pod względem jakości i rozgrywka, szczególnie w wyścigach.


Najważniejszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o tym, co się dzieje, są wyścigi ringowe i najbardziej smutne, że nie znaleźliśmy tutaj dryfu. Oczywiście możesz wysłać samochód na poślizg, ale czy będzie on przydatny? Najprawdopodobniej nie, straci tylko czas na kole, jednak złożoność gry jest dość skromna, aby nie można było zdobyć miejsc pracy. Co do reszty, grafika jest raczej prymitywna, przynajmniej według nowoczesnych standardów, a jeszcze bardziej w porównaniu z dziewiątą częścią asfaltu ... Niemniej jednak jest to wskazówka, że ​​gra będzie czerpać nawet na słabych urządzeniach, które są dostępne praktycznie dla każdego . Jest tu sporo samochodów i są one rozpoznawalne, można je bezpiecznie napisać plus, były tuningi i elementarna możliwość malowania auta, podobnie jak reszta - wszystko jest typowe, nudne i na tle konkurencji gra z bardzo niskim prawdopodobieństwem będzie w stanie zgromadzić dobrą publiczność, który to zapamięta.


Funkcje:

  • Klasyczna gra ze szlakami pierścieniowymi
  • Dziesiątki samochodów, nawiasem mówiąc, licencjonowane
  • Skromne, ale wciąż możliwe strojenie
  • Podtlenek azotu, który pozwoli Ci uciec w odpowiednim czasie
  • Skromna grafika - dla słabych urządzeń
  • Istnieje tryb wielu użytkowników

Wady gry:

  • Grafika wciąż jest słaba, odpycha
  • Reklama i zakupy wydają się nie na miejscu ...

Wynik: teraz istnieje wiele ras, w których nie ma oryginalności, a nawet piękna, gra 4-Wheel City Drifting od ich liczby, a jeśli zaczniesz kopać i zaglądać do każdego szczegółu, możesz napisać małą książkę o tym, jak jest gorsza od konkurentów. Jeśli jednak gra wydaje się ciekawa i fajna - napisz w komentarzach!


Reklama

Pobierz 4-Wheel City Drifting 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2018-08-19 12:05
rozmiar 51.45 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/20 07:01
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |