Fighters Club
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Fighters Club to gra walki dla Androida, która przede wszystkim zainteresowała nas swoim pomysłem. Nawiasem mówiąc, gra nie ma specjalnego związku ze słynnym dziełem "Fight Club", ale podobieństwo jest jednak prześledzone, zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie ich pierwszą zasadę - bez zasad;)

Przygotowaliśmy grę w studiu WildLabs, na konto którego znajduje się kilka świetnych projektów, które znalazły swoją popularność, a mianowicie King Of Dirt i SR: Racing, których liczba pobrań szacowana jest na miliony, więc, podobno na tym tle, twórcy postanowili eksperymentować.


Podstawą eksperymentu w tej grze jest względna swoboda działania, ponieważ twoja postać nie jest związana z takim czy innym stylem walki i nie ma żadnych unikalnych kombinacji, warunkowo, wszyscy mają równe szanse, a wynik bitwy zależy wyłącznie od twoich umiejętności. Zasadnicze, interesujące, trudno się z tym kłócić. Drugi punkt, ale ma mało do eksperymentowania, a raczej do ważnych cech - gra jest dość okrutna, co ustanawia pewien sposób tego, co się dzieje. W tym samym czasie okrucieństwo przejawia się nie w samych bitwach, ale w regułach, zgodnie z którymi przegrany nie otrzymuje niczego dokładnie, a element ekonomiczny w jakiejkolwiek grze online (i to jest właśnie taka) jest niezwykle ważny.

Pozostałe momenty są również interesujące, ale zostały już przedstawione w innych projektach, w szczególności, wielką wagę przywiązuje się do szkolenia i rozwoju twojego bohatera, a możesz skupić się na boksowaniu, kickboxingu i wielu innych stylach, wszystko według własnego uznania.


Funkcje:

  • Kompletne bitwy online z innymi graczami, prawdziwe pvp
  • Piękna grafika 3D
  • Dość złożona kontrola, ale możesz się do tego przyzwyczaić.
  • Walcz na ulicy, ten bałagan!
  • Wiele sposobów rozwoju i całkowitej swobody wyboru

Wady gry:

  • Reklama i zakupy
  • Fizyczny silnik gry nie pozwala zrealizować samej swobody
  • Występują problemy z optymalizacją

Podsumowując: eksperyment jest eksperymentem, w wyniku czego gra Fighters Club niestety nie pozwala w pełni zrealizować ideę programistów, ale jest całkiem możliwe, że jest to tylko pierwszy krok do czegoś naprawdę fajnego.


Reklama

Pobierz Fighters Club 0.4.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Small fix.
informacje ogólne
wersja 0.4.3 (13)
Data umieszczenia 2019-06-01 02:26
rozmiar 59.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/21 08:58
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |