Pa pa panie
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bye Bye Sheep to swobodna gra dla androidów, w których będziesz kontrolować stado owiec. Właściwie to pierwsze owce będą jednością, ale to nie jest esencja, ponieważ głównym celem jest duże i żywe stado ...

Przygotowaliśmy grę w studiu Hybrid Humans, który ma tylko pięć projektów, ale nie znaleźliśmy żadnych oczywistych ulubionych lub popularnych przedstawicieli gatunków, co oznacza, że ​​nie ma reklam lub coś jest nie tak z grami, lub pojawiły się całkiem niedawno, ale albo w przeciwnym razie rozważ tę nowość, która wydaje się ostatnia.


W pierwszych sekundach rozgrywka może przypomnieć ulepszoną wersję gry 2048, ale w rzeczywistości wszystko jest zupełnie inne, tylko płaszczyzna, na której wszystko będzie podobne. Ogólnie rzecz biorąc, boisko to płyta 4 na 4 zawieszona w powietrzu, jedna z nich będzie twoją owcą lub całym stadem, w innych obszarach z trawą, którą musisz jeść, aby zdobyć więcej punktów, a czasami będą drzewa. Znaczenie tego, co się dzieje, to trzymanie stada lub przynajmniej jednej owcy, ale to, co im grozi, jest o wiele bardziej interesujące. Na początek będzie to tylko kamień, a miejsce, z którego zostanie rzucone, zostanie pokazane z wyprzedzeniem za pomocą trójkąta z wykrzyknikiem. Gdy przechodzisz przez kolejne poziomy, które, nawiasem mówiąc, przebiegają płynnie, po prostu musisz odczekać chwilę, niebezpieczeństwa staną się coraz bardziej, będą gigantyczne noże, a nawet rzeźnik, który ukryje się w tych samych drzewach. Gra zakończy się, gdy tylko nic nie zostanie z twojego stada, a biorąc pod uwagę, że złożoność rośnie dość szybko - nie potrwa to długo. Tutaj warto zauważyć, że utracie każdej owcy towarzyszyć będą krwawe efekty, tak jest w przypadku ...


Funkcje:

  • Całkiem oryginalna rozgrywka
  • Rosnąca złożoność nie pozwoli na zbyt długie zawieszenie się
  • Przyjemna grafika
  • Krew, za każdym razem, gdy ktoś z twojego stada zostaje zabity
  • Słodka, relaksująca muzyka
  • Brak zakupów w aplikacji, życie nie kupuje!

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Jeśli żałujesz zwierząt - gra nie jest dla ciebie.

Wynik: najprawdopodobniej twórcy gier Bye Bye Sheep postanowili grać w przeciwieństwie, oferując zarówno słodką i okrutną grę. Trudno powiedzieć, jak wpłynie to na jej popularność, ale oryginalność zdecydowanie zagra na dobre.


Reklama

Pobierz Pa pa panie 2.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Push notification!! Now, if anyone dares to break your score or dethrone you, you'll be first to know to take your place back. It's on!!
informacje ogólne
wersja 2.5 (23)
Data umieszczenia 2019-06-24 19:47
rozmiar 65.62 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/22 07:17
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |