MISJE JURASSIC: darmowe strzelanki offline
0 (0)

MISJE JURASSIC: darmowe strzelanki offline

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

JURASSIC MISSIONS: darmowe strzelanki offline to strzelanka dla twojego androida, gdzie zwykłe zombie zostały niedawno zastąpione dinozaurami w różnych kolorach i rozmiarach. Główną różnicą od zombie, jak pan rozumie - jest szybkość i brak możliwości zarażenia się, jednak ostatnie osoby są zainteresowane ostatnimi czasy, nawet w klasycznych grach z zombie.

Przygotowaliśmy grę w studio Lakento, które obecnie ma tylko pięć projektów, z których cztery są przeznaczone do okularów VR, co oznacza, że ​​programiści aktywnie próbują nowoczesnych technologii w swoich projektach, co jest w porządku, ale czy oni tak dobrze radzili sobie ze zwykłym projektem?


Fabuła gry była dość skromna, ale wystarczająca, by wyjaśnić twoje położenie na nieszczęsnej wyspie, o czym będzie mowa. Istotą problemu jest zaginiona ekspedycja, której celem było przestudiowanie niezwykłej dla współczesnego świata fauny dinozaurów, ale wyraźnie zaniżona ich liczba i agresja ostatecznie zniknęła. Zostałeś wysłany, by wyśledzić ocalałych lub przynajmniej to, co z nich zostało, ale na szczęście byliście bardziej przygotowani niż oni i wiecie, jak dobrze strzelać (mamy nadzieję), że uratujecie życie na wielu poziomach, na które gry są zrywane. Wśród niedociągnięć warto zwrócić uwagę na fakt, że poziomy są dość krótkie i prawdopodobnie nie będziesz miał czasu, aby dokładnie zbadać otaczający świat, ale także fakt, że dinozaury natychmiast po śmierci podpowiadają twardą ekonomię zasobów silnika gry, która ogólnie jest raczej słaba. Kolejna kwestia może wydawać się bardzo niejednoznaczna, ponieważ z jednej strony gra jest w trybie offline i zabiera wiele interesujących momentów z niej, ale z drugiej strony można ją odtwarzać w dowolnym dogodnym miejscu i bez dostępu do Internetu, dla każdego jest inna.


Funkcje:

  • Wiele różnych dinozaurów, od małych po ogromne
  • Do stromych bitew potrzebujesz fajnej broni - zaktualizuj swój arsenał!
  • Dość prosta kontrola
  • Przyzwoita grafika
  • Wiele interesujących poziomów

Wady gry:

  • Zakupy i reklama wyraźnie nie uatrakcyjniają gry
  • Silnik gry jest słaby, czasem jest zauważalny

Rezultat: gra JURASSIC MISSIONS: darmowe strzelanki offline to rodzaj nowoczesnej strzelanki, która nie daje dużo swobody, ale jednocześnie zombie lub inne podobne przeciwniczki zastąpione dinozaurami, co jest dość interesujące i nawet istotne.


Reklama

Pobierz MISJE JURASSIC: darmowe strzelanki offline 1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
v1.1 Minor bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.1 (8)
Data umieszczenia 2018-09-06 15:49
rozmiar 87.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Lakento na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/22 09:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |