CONCLUSE
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra CONCLUSE jest okropna dla Androida, ale nie jest to główna cecha tej gry, podstawa, na której programiści kładą nacisk na jej pozycjonowanie, ponieważ mamy rodzaj klasyki, ponieważ komponent wizualny był wrażliwie odtwarzany w oparciu o gry, które można zobaczyć na pierwsze Play Station, złote czasy!

W studiu przygotowaliśmy grę o długiej nazwie Studio Snowspot T Allen Studio, która postanowiła rozpocząć właśnie taki niezwykły projekt, który, nawiasem mówiąc, ma dwie wersje, przycięte i wolne z prefiksem DEMO i pełnym, który jest dystrybuowany na około 4 dolarów, ale, niestety, ani jedno, ani drugie nie znalazło przynajmniej kilku odbiorców, co jest całkiem możliwe, to ze względu na pozycjonowanie, ponieważ te "dzieci", które kiedyś były szalone o pierwszej konsoli Sony, nie mają już dość czas na gry, zwłaszcza na telefon, a raczej na mu, że już uruchomić w czwartej generacji konsol, a z niej bardzo zadowolony.


Jak pisaliśmy wcześniej, jest to horror, który przede wszystkim będzie utrzymywał Cię w napiętej atmosferze przez całą grę, co jest w dużej mierze spowodowane starą grafiką, która jest nawet nieco starsza niż ta oferowana przez konsolę. Niemniej jednak twórcy uważają, że jest to powrót do utraconych źródeł i nie będziemy się z nimi sprzeczać. Gra ma między innymi historię opowiadającą o Michaelu, który od lat szuka swojej zaginionej żony, ale już rozpaczał i praktycznie porzucił tę okupację, dopóki nie otrzymał dziwnej wiadomości na automatycznej sekretarce, gdzie pojawiają się nowe informacje o jego zaginionej żonie. ..


Funkcje:

  • Grafika konsolowa PS1
  • Barwy monochromatyczne dodadzą przerażeniu temu, co się dzieje
  • Interesujące klipy z historii, które są dość krótkie, więc nie rozpraszasz się
  • Ponad 60 różnych przedmiotów i pomocy, które mogą ci pomóc
  • Piękne głosy
  • Podobnie jak w wersji płatnej iw wersji darmowej nie ma reklam i zakupów

Wady gry:

  • Pełna wersja gry jest płatna i kosztuje 4 USD

Rezultat: powrót do początków gry ZGODZIĆ, że okazało się, czy to pomoże jej w popularności? W każdym razie - czas pokaże.


Reklama

Pobierz CONCLUSE 1.3.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
*Higher resolution images for majority of notes
*Increased view distance in sewers
*Increased movement speed in subway
informacje ogólne
wersja 1.3.9 (14)
Data umieszczenia 2018-12-14 11:18
rozmiar 28.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/23 07:16
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |