Światło
5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Światło to zagadka dla androida, ale nie jest to tylko kolejny przedstawiciel jednego z najczęstszych gatunków, to piękna historia, a wspaniała fizyka pozwoli ci uzyskać niezapomniane wrażenia ze wspaniałej historii.

Przygotowałam grę w studiu 17Studio, z których część już wiesz, na przykład, dziwna gra Draw Rider 2, która mimo dziwactwa była w stanie zebrać przynajmniej pewnego rodzaju rozsądną publiczność, która przekroczyła 100 000 pobrań. Jednak w tej grze sytuacja jest zupełnie inna, jest to, powiedzmy, wyższy poziom, delikatnie mówiąc, że jesteśmy zainteresowani;)


Główną cechą gry jest fuzja interesującej historii i oszałamiającej fizyki, która, oczywiście, nie jest niczym niezwykłym, ale spotyka się ją coraz mniej. Niemniej jednak twórcy zdecydowali, że przyszło ruszyć w innym kierunku i to jest wynik, który, nawiasem mówiąc, stał się zwycięzcą festiwalu DevsGo w nominacjach "Najlepsza gra" i "Najlepszy dźwięk". Fajnie, prawda?

Zgodnie z fabułą gry pójdziemy do świata dziewczyny o imieniu Alex, i to jest świat jej fantazji, nie inaczej, ale nawet tutaj możemy obserwować jej życie i problemy, szczególnie jeśli jesteś zainteresowany, jest kilka faktów, ale łatwo dodają się do ogólnego obrazu. Ponadto gra może się pochwalić dobrze zaprojektowanym światem snów, w którym istnieje wieczna walka między światłem a ciemnością, świat, w którym splatają się urocze dźwięki i piękny wizualny akompaniament. A rozgrywka, nawiasem mówiąc, bardzo przypomina pulę, tylko wtedy zamiast wchodzić do otworów, musisz zebrać wszystkie cząstki światła na poziomie i zrobić to z mniejszą ilością ruchów, ale w tym sam z łatwością zrozumiesz.


Funkcje:

  • Piękna fizyka i przejrzysta rozgrywka
  • Doskonała grafika i styl
  • Ciekawa historia, którą opowiesz w dość niecodzienny sposób
  • Proste zarządzanie, które przypomni Ci klasyczną "procę"

Wady gry:

  • Jest reklama, możesz ją wyłączyć za 2 dolary i wspierać programistów

Konkluzja: Światło jest rodzajem lokalnego arcydzieła, które zdecydowanie lubisz. Ale przede wszystkim w tej historii podobał nam się fakt, że otrzymaliśmy ją od programistów, od której się nie spodziewaliśmy.


Reklama

Pobierz Światło 1.0.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (2)
Data umieszczenia 2018-11-02 19:46
rozmiar 40.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje 17Studio na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/24 09:20
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |