Retro Pixel Defense
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Retro Pixel Defense to zręcznościowa gra logiczna dla Androida, wykonana w stylu retro i zawierająca elementy zatrzaskowe, bez których takie projekty nie mogą obejść się bez niego. Co warte odnotowania, istnieje wiele podobnych gier na Androida, ale jeśli przyjrzysz się im uważnie, od razu zauważymy, że dzięki swojej konstrukcji ta nowość zdecydowanie wyróżnia się na tle innych.

Przygotowaliśmy grę w studiu Target Aiming Game, która dopiero nabiera tempa, ale może już pochwalić się tak ciekawymi projektami jak strzelanka Gunman Sniper i grą o budowanie mostów Bridge Builder, które dobrze wyglądają w swoim gatunku, ale nie zyskały odpowiedniej popularności.


Rozgrywka jest zaimplementowana w klasycznym stylu dla twojego gatunku - wszystko jest płaskie (retro to samo), twoja fortyfikacja jest po lewej, a przeciwnicy przeniosą się do ciebie z prawej strony, gdzie powinieneś strzelać, nie pozwalając dostać się do fortyfikacji, ponieważ tak szybko, jak to się stanie - zaczną go niszczyć i wiesz, że to nie potrwa długo. Wybór przeciwników jest tu również dość rozległy, nawet począwszy od pierwszego poziomu, co można powiedzieć, że spotykacie się regularnie z dużymi bossami, których poziom będzie wzrastał proporcjonalnie do waszego i uwierzcie mi, że w pewnym momencie trudno będzie sobie z nimi poradzić. Nie bez możliwości rozwijania zarówno głównego bohatera (szkieletu), jak i innych pomocniczych uczestników. Początkowo będzie to śluz, a następnie możesz zatrudnić inne potwory, aby pomóc w twojej sprawie. Jeszcze bardziej interesujące jest to, że będziesz grał dla potworów, a atak będzie bardzo znanym bohaterem, który zazwyczaj działa jako bohater. Nie będziemy nawet rozmawiać o 8-bitowym głosie, z tym, że wszystko jest w porządku!


Funkcje:

  • Ponad 20 postaci, które będą pilnować
  • Każda postać ma własne unikalne umiejętności
  • Kilka trybów gry znajdzie coś odpowiedniego
  • Rozbudowane ulepszenia bazy również nie pozwolą się nudzić.

Wady gry:

  • Pojawiają się reklamy, które czasami pojawiają się między bitwami
  • Dla leniwych są zakupy

Konkluzja: Retro Pixel Defense to wspaniała gra zręcznościowa, która pozwoli Ci dobrze się bawić, zwłaszcza jeśli lubisz klasyczne, retro-performance.


Reklama

Pobierz Retro Pixel Defense 2.1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 2.1.0 (2)
Data umieszczenia 2018-08-26 13:11
rozmiar 38.99 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/27 09:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |