Mighty Army: World War 2
5 (5)

Mighty Army: World War 2

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Mighty Army: World War 2 to strzelanka dla Androida, którego akcja rozgrywa się w czasie drugiej wojny światowej, która już zapewni grę uważnej uwagi fanów tej epoki i wydarzeń, ale nie bez innych żetonów, które na pewno powiemy.

Przygotowaliśmy grę w studio FORZA GAMES, którego nazwa z żalem nie odnosi się do słynnego wyścigu Forza, ale nie ma nic do zrobienia, to zupełnie inny świat. Tutaj tylko warto zauważyć, że jest to pierwszy projekt tego dewelopera i z punktu widzenia uruchomienia - doskonała próba!


Jeśli mówimy o rozgrywce, to przede wszystkim warto zwrócić uwagę na próbę deweloperów, aby gra stała się bardziej znacząca lub bardziej widoczna na tle kolegów z klasy, ponieważ tutaj zastosowali skrót TPS, który zakłada, że ​​jest to strzelec, ale w przeciwieństwie do znanego FPS, kiedy dostaniemy widok z pierwszej osoby, to dostaniemy widok z trzeciego ... i było to w ogóle warte? Jest jednak interesująca, ale najprawdopodobniej wkrótce zostaną zdefiniowane tylko gry, skróty ...

Cała reszta, nie licząc oczywistych niedociągnięć w grze, okazała się bardzo niezwykła. Grafika - ciekawa, otaczający świat działał. Dzięki widokowi od trzeciej osoby wygodne będzie korzystanie z otaczającego świata do własnych celów, schronienia i innych manewrów. Należy również pamiętać, że gra polega na bitwach online z innymi graczami, co automatycznie czyni ją bardziej interesującą. Gracze wciąż są niewystarczający, liczba pobrań przekroczyła jedynie 10 tysięcy, a to jest dość małe, jak rozumiesz.


Funkcje:

  • Stylowa grafika i dbałość o erę
  • Bitwy z innymi graczami w formacie 4 na 4
  • Specjalne tryby poleceń
  • Duży wybór broni tamtych czasów
  • Globalna ocena graczy z całego świata

Wady gry:

  • Rozrzut graczy w drużynach działa dziwnie, zagra - zrozumiesz
  • Optymalizacja jest także lame - natychmiast widać pierwszy projekt
  • Zakupy i reklama to już klasyka gier online, ale niestety nawet na początku wiele z nich korzysta, a równowaga jest niszczona przed oczami.

Rezultat: Mighty Army: World War 2 to interesujący projekt z dużymi planami na przyszłość, co jest generalnie uzasadnione, ale tylko pod warunkiem, że twórcy znajdą siłę i zasoby, aby poprawić obecną sytuację.


Reklama

Pobierz Mighty Army: World War 2 1.0.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- performance improvements
- bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (19)
Data umieszczenia 2018-12-09 21:24
rozmiar 13.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
5★ 100%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/28 09:48
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |