Offroad Driving Simulator 4x4: Trucks & SUV Trophy
0 (0)

Offroad Driving Simulator 4x4: Trucks & SUV Trophy

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Offroad Driving Simulator 4 × 4: Trucks SUV Trophy to wyścig dla androida, w którym główny nacisk kładziony jest na jazdę terenową, samochody odpowiednie, więc jeśli ktoś ma już dość płaskiego asfaltu, to jest to alternatywa dla niego.

Przygotowaliśmy grę w studiu Game Mavericks, z powodu której ogromna liczba projektów przenośników dla różnych pojazdów, które są bardzo skromnymi symulatorami, są również o sprzęcie roboczym, czymś na temat farm, przestrzeni i tak dalej. W każdym razie, nawet jeśli każda pojedyncza gra nie reprezentuje czegoś fajnego i popularnego, to w podsumowaniu liczby będą szalone, ale to już jest liryka.


Rozgrywka rozpoczyna się bez żadnych wstępów i dosłownie od razu rzuca cię w otchłań off-roadu. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to wybrać klasę swojego samochodu, dostępnych jest wiele SUV-ów, monstrtraków z dużymi kołami i ciężarówkami o zwiększonej zdolności do przejazdów terenowych, według twórców, w sumie jest ich ponad 20, co jest całkiem przyzwoite.

Do zawodów przydzielane są cztery regiony, z których każda ma nieco inną nawierzchnię i inne żetony, z których każda daje dość ciekawe wrażenia z jazdy w przypadku braku płaskiej drogi. Same wyścigi są budowane w dość interesujący sposób - czasami wystarczy dotrzeć do rzeczy, przyzwyczajając się do samochodu, czasem wręcz przeciwnie - pośpieszyć, próbując złapać punkty kontrolne na chwilę. Przy tym wszystkim warto zwrócić uwagę na dobrą grafikę, całkiem interesującą fizykę i dostępność wielu funkcji off-road, takich jak redukcja, blokada mechanizmu różnicowego i wiele innych, które są dość rzadkie w jeepach.


Funkcje:

  • Cztery regiony dla dużych ras
  • Ponad 20 rodzajów transportu
  • Możliwość strojenia, w tym zewnętrznego
  • Jest nawet wyciągarka i kilka innych żetonów terenowych
  • Wiele ciekawych misji i testów na każdy gust

Wady gry:

  • Reklama i zakupy
  • Animacja w niektórych miejscach nie jest idealna, ale najwyraźniej nie będzie to główny problem

Rezultat: gra Offroad Driving Simulator 4 × 4: Trofeum Trucks SUV z pewnością nie jest ultra-nowoczesnym i zaawansowanym symulatorem, ale jest to świetna okazja, aby wziąć udział w zawodach off-road, a nawet zdobyć doświadczenie z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju żetonów prawdziwych jeepów.


Reklama

Pobierz Offroad Driving Simulator 4x4: Trucks & SUV Trophy 1.9.3 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.9.3 (200728)
Data umieszczenia 2020-08-06 15:38
rozmiar 61.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/29 07:05
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |