Cake Go - Party With Candle
0 (0)

Cake Go - Party With Candle

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Cake Go - Party With Candle to gra zręcznościowa dla Androida, rozgrywka, która przemawia do Twojej opieki i reakcji, ponieważ tego właśnie będziesz używał w procesie jej przejścia.

Przygotowaliśmy grę w studio MAX TOOL, z powodu której nie znaleźliśmy żadnych innych projektów, nic więc dziwnego, że ich nowość w swojej ideologii przypomina trochę projektów ze studia Ketchapp, które wielokrotnie potrafiły znosić mózg i psują nerwy wielu milionów graczy .


Trudno jest nazwać rozgrywkę odmianą, przynajmniej w porównaniu z najnowszymi arkadami, które czasami oferują coś niesamowitego, wtedy wszystko jest znacznie prostsze. Wyobraźmy sobie tort urodzinowy, w szczególności taki, który jest serwowany na urodziny, co jest jego główną cechą? Zgadza się - świece! Jedną rzeczą jest po prostu je umieścić, inną rzeczą jest zrobienie tego w sposób sugerowany w tej grze. Znaczenie tego, co się dzieje, polega na tym, że ciasto obraca się w obszarze gry, a kiedy Twoim zdaniem będzie odpowiednia chwila - kliknij na ekranie, a świeca odpali, utknęła w torcie. Jeśli dostaniesz się do innej biżuterii lub innej świecy - przegrywasz. Gra jest podzielona na kilka segmentów, z których każdy jest na kilka ciastek, a jeśli nie przejdziesz całkowicie przez segment i zepsujesz ciasto gdzieś pośrodku, będziesz musiał zacząć od nowa. Dodatkowe punkty można uzyskać, jeśli wpadniesz w jabłka, ale to nie jest takie ważne, najważniejsze, żeby nie zepsuć ciasta!


Funkcje:

  • Prosta i przejrzysta rozgrywka, nie musisz się zastanawiać
  • Duży wybór ciekawych świec
  • Wiele trybów gry
  • System ocen, aby konkurować z innymi graczami
  • Gra pomaga rozwijać szybkość reakcji

Wady gry:

  • Kilka zakupów i reklam jest obecnych, ale nie przeszkadzaj

Konkluzja: Cake Go game - Party With Candle to klasyczna, nowoczesna gra zręcznościowa, która jest bardziej poprawnie nazywana zabójcą czasu, ponieważ tylko dlatego została stworzona, ponieważ nie może zaoferować rozsądnej fabuły i niektórych cech globalnych, ale wiele wystarczy .


Reklama

Pobierz Cake Go - Party With Candle 1.0.7 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.7 (7)
Data umieszczenia 2018-10-04 14:29
rozmiar 23.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/29 09:11
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |