Talking Tom Candy Run
0 (0)

Talking Tom Candy Run

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Talking Tom Candy Run to zagadka dla twojego androida, która nie ma wielu żetonów, zresztą, ogólnie rzecz biorąc, nie stanowią one żadnego szczególnego zainteresowania, z wyjątkiem jednego, oczywiście. Tak, to platformówka, tak, to skaner i tak, musisz zbierać słodycze, czy to wszystko jest tak interesujące? Jednak główną cechą jest franczyza, która zgromadziła setki milionów dzieci i dorosłych, ponieważ wciąż pamiętają mówiącego kota Toma?

Przygotowaliśmy grę w studiu Outfit7 Limited, która w zasadzie jest oczekiwana, ponieważ jest to ich seria, ale co zaskakujące - zgromadziła już ponad milion pobrań! I to pomimo tego, że niektórzy narzekają na optymalizację, ale jak dla nas - harmonogram jest prosty, mówiąc łagodnie, no, nie na poziomie 2018, ale ogólnie biorąc, biorąc pod uwagę, że gra jest przeznaczona dla publiczności dziecięcej - nie tak źle się stało.


Fabuła gry jest prosta, ale programiści to dobrzy faceci, którzy przynajmniej trochę to wypracowali. Istota tego, co się dzieje, jest banalnym rabunkiem, ale okradł sklep Toma, w którym napastnik zabrał wiele słodyczy, które, zgodnie z gatunkowymi gatunkami, zaczęły wypaść z torby i zostawić zauważalny ślad, po którym wyruszyliśmy, a im szybciej, tym lepiej, napastnik musi zostać przejęty!

Rozgrywka jest dość interesująca - mimo że twórcy zapewniają, że przewaga jest nieskończona, chociaż jest to tylko jeden z trybów, główna gra jest podzielona na poziomy. Złożoność jest niska, jeśli wpadniesz na coś, wtedy zużywasz tylko pasek energii, który już wydaje się na bieganie. Ocena przejścia jest bezpośrednio związana z liczbą słodyczy, które możesz zebrać i co najważniejsze - są zwierzęta pomocnicze, które oczyściłyby drogę. W tym formacie zawartość gry jest więcej niż wystarczająca, jak nam się wydawało.


Funkcje:

  • W grze, w której czekasz na wiele znanych postaci, seria już dawno się rozrosła
  • Zbieraj cukierki, monety i bonusy
  • Uruchom zwierzęta, które ci pomogą
  • Wiele poziomów i ciekawe przeszkody
  • Rozwijaj umiejętności swoich bohaterów, aby zdobyć jak najwięcej punktów
  • Odblokuj wszystkie dostępne światy

Wady gry:

  • Grafika jest fajna, ale chcę czegoś więcej
  • Reklama i zakupy
  • Są skargi na optymalizację, co jest zaskakujące

Rezultat: Pomimo porzuconej franczyzy, która już się rozwija, ale nadal cieszy się powodzeniem z pozostałą publicznością, gra Talking Tom Candy Run okazała się całkiem przyjemna i popytowa, co prawdopodobnie pobudzi pojawianie się nowych projektów.


Reklama

Pobierz Talking Tom Candy Run 1.6.1.372 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes and minor gameplay improvements.
informacje ogólne
wersja 1.6.1.372 (180)
Data umieszczenia 2021-04-16 00:29
rozmiar 76.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/30 07:07
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |