Up Bounce
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Up Bounce to gra zręcznościowa dla Androida, która w pewnym stopniu z łatwością przeniesie Cię do tamtych lat, kiedy największym osiągnięciem branży gier była gra Pong, która pojawiła się ponad 40 lat temu. Możliwości nowości są oczywiście nieco większe, ale ogólnie rzecz biorąc - nie jest tak daleko od tamtych czasów.

Przygotowano grę w studiu Pocket Rewards, na konto której jest kilka innych ciekawych projektów, w tym gra Going Down, która bardzo przypomina ten projekt, ale w przeciwnym kierunku. Jeśli chodzi o popularność ich projektów, to sytuacja jest dziwna, wygląda na to, że wszystko wydaje się, że wszystkie pojawiły się naraz i dosłownie na drugi dzień, ponieważ dotychczasowa płyta to niewiele ponad 10 pobrań ... nie tak grubych, jak myślisz?


Rozgrywka w grze, choć pod względem mechanicznym jest hardcorowa, ale bardzo łatwa do zrozumienia. Fabuła w samej grze nie jest, choć jeśli ktoś z was potrafi napisać świetną historię na skaczący plac - udział w komentarzach! Niemniej jednak, wszystko, co musisz zrobić, to przetrwać, wznieść się i zbierać złote monety, o ile to możliwe.

Złożoność rozgrywki determinowana jest w dużej mierze nie przez wysoką dynamikę, ale przez dużą liczbę przeszkód, które zgodnie z prawem podłości znajdują się w najbardziej niewygodnych miejscach. Z przeszkód są dwa główne punkty - czerwone kwadraty poruszające się na podłogach i ściany, które powoli, ale pewnie się przesuwają, popychając cię i nie pozwalając ci biegać w pobliżu krawędzi obszaru gry. Co do punktów - wynik jest za każdą próbę, którą wykonujesz i sumuje za wszystkie próby, abyś mógł w pewnym momencie zrozumieć, że już grasz dużo ...


Funkcje:

  • Klasyka, okrutna i bezlitosna
  • Grafika ... z pewnością nie jest czarno-biała, ale nie tak daleko od projektów w wieku 40 lat ...
  • Złożoność jest wysoka, co może być dobrą zachętą
  • Zarządzanie jest proste, podobnie jak zrozumienie, co się dzieje

Wady gry:

  • Co zaskakujące, programiści mogli się tutaj zmieścić, a także reklamy i zakupy.

Konkluzja: Gra "Up Bounce" nie może być nazwana najtrudniejsza, ale jest trudna, prawdopodobnie nieco mniejsza, niż większość fanów chciałaby "hardcore", ale jako poziom początkowy - idealnie pasuje.


Reklama

Pobierz Up Bounce 1.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
New interfaces.
informacje ogólne
wersja 1.4 (7)
Data umieszczenia 2018-11-15 16:37
rozmiar 17.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/08/30 09:12
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |