Rakieta X - Wojna galaktyczna
0 (0)

Rakieta X - Wojna galaktyczna

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Rocket X - Galactic War to gra zręcznościowa dla twojego androida, której nie możemy nazwać prawdziwym scrollerem, bo po prostu "scroll" nie będzie tutaj, ale o tym później. Jeśli chodzi o tematykę kosmiczną i strzelanie - wszystko jest na swoim miejscu, a zatem nie można uniknąć zabawy.

Przygotowaliśmy grę w studiu S Media Link iw tej chwili jest to ich jedyny projekt, to właśnie z nim zdecydowali się rozpocząć i do momentu, w którym zebrał nawet tysiąc pobrań, ale jak dotąd ocena jest na szczycie (zraniona przez pięć osób?), Ale kto wie, może gra będzie prawdziwym hitem wszechczasów!


Musisz zacząć od opowieści, na którą programiści zwracali uwagę na papierze, ale prawie nigdy nie zostały zaimplementowane w samej grze, ale pomogą ci dostosować fantazję we właściwy sposób i pomóc Ci się dobrze bawić.

Wydarzenia opisane w wątku są słabo powiązane z każdą wojną, jednak wszystko brzmi bardzo smutno. Wszystko zaczyna się od tego, że słońce, które dało ciepło planecie naszego bohatera, wyschło, planeta zaczęła zamarzać. Jedyną szansą na przeżycie od jej mieszkańców jest udanie się na inną planetę, której współrzędne wbijają się w system nawigacji twojego statku. Jednak dotarcie tam zajmuje dużo czasu, a po drodze będzie wiele przeszkód i trudności, z którymi będziesz mógł sobie poradzić.

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to w zależności od punktu widzenia występuje niezwykła dziwność lub żeton - nie można zmienić trasy, ponieważ statek porusza się ściśle wzdłuż wcześniej położonej, krętej linii. Tak, możesz trochę zwolnić, aby nie wpaść w pułapkę lub nie wystrzelić wrogiego statku, ale nic więcej, dziwne, prawda?


Funkcje:

  • Typowe, ale fabuła, która jest i jest dobra
  • Piękna kosmiczna atmosfera
  • Odkryj wiele nowych planet
  • Półtora statku, który można zmodernizować
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Reklama i zakupy wciąż coś oferują
  • Rozgrywka ... jeszcze nie zdecydowaliśmy, a to już jest dziwne.

Rezultat: gra Rocket X - Galactic War okazała się oryginalna, to jest główna zaleta tego i dlatego możemy ją polecić, zwłaszcza, że ​​możesz to zrobić za darmo.


Reklama

Pobierz Rakieta X - Wojna galaktyczna 6.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Improved performance.
- Fixed bugs.
informacje ogólne
wersja 6.5 (21)
Data umieszczenia 2019-06-09 04:51
rozmiar 71.12 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/01 07:29
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |