Ostateczny wpływ
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Final Impact jest roguelem chińskiego programisty, który niemal natychmiast mówi o rozmowach, jeśli nie ujawnia całkowicie gry. Na całym świecie produkcja z Chin od dawna cieszy się sławą, nie licząc niskich kosztów większości produktów, kolejnym podrabianiem było całkowite kopiowanie, które można zastosować w tej grze. Nie trzeba dodawać, że nie można tego nazwać plagiatem lub czymś podobnym, ale ogólnie rzecz biorąc jest to złożona solanka największych i najbardziej znanych projektów, które zostały wyprodukowane w ciągu ostatnich kilku lat.

Przygotowano grę w studiu Indofun Games, z powodu której był to piąty projekt i, co ciekawe, mają nawet popularne projekty na swoim koncie, takie jak Manga Clash - Warrior Arena, która zebrała ponad milion pobrań, co jest ciekawe - stylistyka i inne funkcje bardzo Przypomnij japońskiemu przemysłowi gier, a więc jest to duplikat, jeśli mogę tak powiedzieć!


Przechodząc do rozgrywki można łatwo pomylić, ponieważ twórcy wyraźnie nie szczędzili wysiłku i czasu, dodając tutaj wszystko, co jest możliwe, a nawet coś więcej. Zacznij od historii, która zawiera wiele animowanych wstawek i dialogów, ale mówi nam o kolejnej inwazji obcych, która uciska populację twojej ojczyzny. Walka z nimi będzie epickimi bohaterami, których rola przypisana jest twojej postaci. W takim przypadku, jeśli ktoś myśli, że gra będzie w kosmicznej stylistyce - nie! Pancerz, miecze, zamki i inne średniowieczne akcesoria będą rywalizować w stromiznie z ogromną ilością efektów i innych błyskotek, które nie tylko wyrzucają kurz w oczy, ale także zaskakują opóźnienia! Przy okazji, jeszcze jedno, jutro oficjalne testy się skończyły, więc jeśli pobierzesz dzisiaj grę, dotrzesz do samego początku wydarzeń;)


Funkcje:

  • Przyzwoita grafika i ogromna liczba efektów
  • Gra jest online, więc czekają na Ciebie gracze z całego świata
  • Kilka trybów gry, wszystkie znane i znane
  • Ulubiony motyw dla studentów - bonusy za uczestnictwo
  • W razie potrzeby można go szybko opracować
  • W grze nie ma reklam, przynajmniej do tego czasu

Wady gry:

  • Gra to gra fabularna i darmowa, oczywiście są zakupy!

Konkluzja: jeśli nie jesteś prawdziwym fanem jednego z klasycznych pomysłów na odgrywanie ról, gra Final Impact może łatwo stać się przepustką do problemów w nauce lub pracy. Teoretycznie jest to długoterminowy projekt z wielką przyszłością. Jednak to tylko sprawdzi czas;)


Reklama

Pobierz Ostateczny wpływ 1.0.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
CBT Final Impact!
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (39)
Data umieszczenia 2018-09-01 14:25
rozmiar 43.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

zmienianie systemowych ustawień wyświetlania

Zezwala aplikacji na zmianę bieżącej konfiguracji, na przykład regionu lub ogólnego rozmiaru czcionki.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/02 07:22
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |