Wild Tamer
4.5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Wild Tamer to bardzo ciekawy projekt dla Androida, który można bezpiecznie przypisać do gier fabularnych, ale wszyscy wiemy, że częściej oznacza to jakieś starcie ... lub coś twardego i pikselowego lub inny pozór klasycznych i najpopularniejszych projektów , ale na szczęście w tym przypadku udało nam się znaleźć coś oryginalnego, o czym opowiemy.

Przygotowaliśmy grę w studiu 111%, która jest dokładnie taka sama i rozłożona, zwłaszcza jeśli ocenia się ją pod względem jakości i liczby projektów, które pojawiły się niedawno. Niektóre projekty były już na naszej stronie i w większości były to dziwne gry, które trudno nazwać "długim graniem", jednak po tym pojawiła się gra fabularna, która przeciągnie cię przez długi czas.


Jeśli mówimy o rozgrywce, opiera się ona na teorii, że dawno temu byli prawdziwi druidzi, którzy potrafili kontrolować zwierzęta i posiadali inne magiczne zdolności. Żyli w izolacji, ponieważ inni ludzie nie mogli zaakceptować swoich umiejętności, a najczęściej ich schronieniem była jaskinia znajdująca się gdzieś daleko od głównych osiedli. Nie dziw się, ale rola takiego druida jest przypisana tobie w tej grze.

Jaskinia stanie się twoją bazą, możesz wynajmować różne zwierzęta, ulepszać je, pompować sprzęt, odradzać się, jeśli zabijasz i angażujesz się w inne ciekawe rzeczy, bez których gra wyraźnie nie będzie w stanie się odwrócić. Zatrudniając małą armię (tak na marginesie, na początku będą to myszy, większe bestie pojawią się później) i wyjdą poza ich schronienie, aby zdobyć doświadczenie i zasoby oraz zbadać rozległe terytorium. Wszystko to dzieje się w czasie rzeczywistym i nie wiąże się z żadną automatyzacją ani innymi sztuczkami, które sprawiają, że gra jest świeża i denerwująca.


Funkcje:

  • Oryginalna, a nawet wyjątkowa historia
  • Dużo treści, o dziwo
  • Prosta kontrola i przejrzysta rozgrywka
  • Misje i duży wybór zwierząt
  • Globalna ocena

Wady gry:

  • Gra jest darmowa, więc są reklamy i zakupy

Wynik: Wild Tamer to nie tylko oryginalność w całej okazałości, to ciekawa gra fabularna, która została umiejętnie opakowana w piękny design, który wszyscy będą lubić. Zdecydowanie polecam!


Reklama

Pobierz Wild Tamer 2.35 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Fixed some bugs.
informacje ogólne
wersja 2.35 (72)
Data umieszczenia 2021-10-08 16:50
rozmiar 154.12 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje 111% na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.48★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/02 09:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |