Moy 6 the Virtual Pet Game
1.4 (13)

Moy 6 the Virtual Pet Game

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Moy 6 the Virtual Pet Game to zwykła gra dla androidów, w której musisz zająć się słodkim, małym zwierzakiem o imieniu Moy, chociaż możesz zadać to pytanie samemu, ale nie esencji, każdy o tym wie i jest to historia, która trwa i nie zostanie jeszcze zebrana. odwrócić się.

Przygotowano grę w studiu Frojo Apps, która w rzeczywistości wypuściła wszystkie poprzednie części gry, które nie ograniczały się do opieki nad zwierzakiem, była gra o restauracji i zoo oraz o 5 innych sztuk w przeszłości. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że każda ostatnia część łatwo zgromadziła ponad 10 milionów pobrań tylko na Androidzie, nic dziwnego, że twórcy zdecydowali się nie wydawać franczyzy i wydadzą nowe i nowe gry, podczas gdy publiczność stabilnie trzyma się na wysokim poziomie. Nowość pojawiła się dopiero wczoraj, a jej pobieranie natychmiast przekroczyło 10 tysięcy, dobry początek, nie sądzisz?


Ogólnie rzecz biorąc, deweloperzy twierdzą, że ich marka na całym świecie zgromadziła ponad 250 milionów pobrań, co ogólnie nie jest zaskakujące, ten gatunek jest popularny od czasu wydania pierwszych takich gier - tamagochey, które pojawiły się w latach 90-tych. Tak czy inaczej, nowość powinna zaoferować nam coś nowego, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że grafika z tej serii gier niewiele się zmienia i nie jest wymagana, ale co tam jest, czego nie ma w ostatnich częściach? Oczywiście twórcy w swojej produkcji słuchali przede wszystkim swoich fanów, którzy doskonale wiedzą, czego chcą. Tak więc gra stała się jeszcze bardziej interaktywna, otwierając nowe możliwości interakcji z innymi graczami iz twoim zwierzakiem, co potwierdza obecność mini-gier, których liczba przekroczyła 50, a gatunki są bardzo różne, od casualów i puzzli, do sportów i innych elementów akcji. Przestrzeń życiowa zwierzęcia również wzrosła, pokoje stały się jeszcze większe, co oznacza, że ​​możesz trzymać się godzinami przed grą, ponieważ tego właśnie chcesz, prawda?


Funkcje:

  • W rzeczywistości wszystko, co kochałeś w ostatnich częściach, tylko więcej!
  • Ponad 50 mini gier różnych gatunków
  • Wiele pokoi, z których każdy może być urządzony
  • Jeśli się liczysz, to biorąc pod uwagę liczbę biżuterii, kombinacje mogą wynosić ponad milion, a to nawet za dużo ...

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, cóż, tak, ale czego chcesz?

Konkluzja: Moy 6 the Virtual Pet Game to wspaniała i długo oczekiwana kontynuacja długoterminowej serii o uroczym stworzeniu, które potrzebuje Twojej opieki! A tak przy okazji, jeśli sukces nadal pozostaje na szczycie, już niedługo, będziemy musieli napisać recenzję dla siódmej części ...


Reklama

Pobierz Moy 6 the Virtual Pet Game 2.041 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 2.041 (109)
Data umieszczenia 2021-01-11 16:33
rozmiar 47.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Frojo Apps na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
1.42★ 28.42%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/03 08:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |