Rip 'Em A New One
4.2 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Rip 'Em A New One to klasyczna strzelanka platformowa, która polega na przekazaniu dość obszernego zestawu misji, z których każda ma swoją własną charakterystykę, a dosłownie każda z nich ma dużą złożoność, co wyraźnie otwiera wiele interesujących możliwości.

Przygotowaliśmy grę w studiu Anarchy Enterprises, z powodu której jest wiele ciekawych projektów, na które warto zwrócić uwagę, nawiasem mówiąc, niektóre gry są podobne, nawet trafiły do ​​płatnej sekcji, co oznacza, że ​​jest coś, za co trzeba zapłacić, ale nie w naszym przypadku, nie dlatego, że Gra jest zła, ale dlatego, że jest darmowa.


Rozgrywka w sensie bezpośrednim i figuratywnym przenosi nas z powrotem do czasów konsol 8-bitowych , kiedy było sporo takich gier. Oczywiście grafika uległa pewnym zmianom i stała się bardziej dokładna, niech deweloperzy i nie ukrywają swojego formatu pikseli. Będziemy mieli widok z góry, który jest dość typowy dla tamtych czasów, choć nie jest najczęstszy. Jednak w porównaniu z nowoczesnymi projektami, natychmiast pojawia się Hotline Miami i jego odpowiedniki, poziom złożoności i dynamika są odpowiednie. Jeśli chodzi o to, co się dzieje, w taki czy inny sposób, ale na każdym etapie twoją misją jest zniszczenie wszystkich wrogów, którzy zaciekle się bronią. W tym przypadku, po drodze czeka na dość dużo broni, w zależności od tego, które obrażenia są dla przeciwników i jesteś bardzo różny, na przykład, jeśli dostaniesz kulę z maszyny - weź kilka żyć, a jeśli złapiesz rakietę, wszystko skończy się nagle i całkiem smutno. Warto również zauważyć, że w grze jest sporo krwawych efektów, takich jak zrzucenie z kończyn czy po prostu pozostałości pokonanego wroga. Jest wiele opcji do opracowania taktyki, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz w stanie przejść nawet drugiej misji. Będzie trzeba zacząć od broni przeciwników, od uwolnienia jeńców, którzy staną się twoimi sojusznikami, a nawet lokalizacji apteczek pierwszej pomocy, które pomogą przywrócić zdrowie twemu bohaterowi.


Funkcje:

  • Unikalna lokalizacja z jej funkcjami
  • Hardcore, klasyczna rozgrywka
  • Wiele elementów na tym poziomie można zniszczyć, ale prawie wszystko, co jest w drodze!
  • Duża grupa wrogów i ich fortyfikacje
  • Potężni bossowie, na pewno nie zapomnisz
  • Wielu bohaterów, których możesz odblokować

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, jak w każdej innej godnej, ale bezpłatnej aplikacji dzisiaj, z rzadkimi wyjątkami.

Rezultat: gra Rip 'Em A New One jest świetnym przedstawicielem gatunku retro, który nie tylko zapewnia rozgrywkę hardcore z niesamowitą dynamiką, ale także przyjemne wrażenia, które można bezpiecznie przypisać nostalgii, co wielu bardzo docenia.


Reklama

Pobierz Rip 'Em A New One 0.1.13 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Added the ability to revive your commando when they get killed in action!
informacje ogólne
wersja 0.1.13 (38)
Data umieszczenia 2019-02-18 11:48
rozmiar 65.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.23★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/04 07:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |