Wagers of War
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Wagers of War jest w zasadzie strategią, w której jesteśmy przyzwyczajeni do wywoływania kolekcjonerskich gier karcianych. Oczywiście podstawowe zasady, które programiści próbowali nam przekazać, są już znane, szczególnie jeśli znacie głównych przedstawicieli tego gatunku. Ale jak dobrze się okazało - zobaczymy.

Przygotowano grę w studio Jumb-O-Fun Games Inc. i to, niestety, ich pierwszy projekt, z którym postanowili zadebiutować i jednoznacznie zainwestować w niego całkiem sporo sił i zasobów, przynajmniej okazało się znakomicie, w pewnym sensie, ale także o tym później.


Przejdźmy do rozgrywki, od razu można zauważyć kilka interesujących funkcji. Szczerze mówiąc programiści próbowali skopiować zarówno zasadę, jak i oryginalny komponent wizualny z projektu Hearthstone, o którym już wspominaliśmy. A ty i twój przeciwnik będzie miał swojego bohatera, który, są tylko cztery, bitwy odbywają się w różnych miejscach, które niestety są mniej interesujące, i jest też bardzo ważna koncepcja życia, zbroi i many. Sama gra jest trochę zamorochenny, ale nie będziesz w stanie zrozumieć pracy, zwłaszcza pod warunkiem, że nie możesz zignorować treningu. Jednak frustrujące jest to, że w postaci map będą to karty znane wszystkim (asy, królowie itd.) I nie wszystkie rodzaje stworzeń, po prostu dlatego, że twórcy nie mają takiej bazy, co jest całkiem zrozumiałe.


Funkcje:

  • Dość dynamiczne i bardzo intensywne bitwy
  • Rozgrywka jest dość głęboka, jest coś do zrozumienia
  • Prawie 50 różnych kart i możliwość ich poprawienia
  • Czterech bohaterów o wyjątkowych umiejętnościach
  • Oczywiście gra jest dostępna online i możesz walczyć z innymi graczami
  • Codzienne zadania i nagrody
  • Świetna ścieżka dźwiękowa, napisana specjalnie dla tej gry
  • Brak reklam!

Wady gry:

  • Zakupy, co właściwie nie jest zaskakujące

Podsumowując: głupio jest porównywać grę Wagers of War z wyżej wymienionym Hearthstone, ponieważ z jednej strony mamy goliata z ogromnym budżetem, naszym wszechświatem i, w gruncie rzeczy, tonę gotowych treści, az drugiej strony nieznanego programistę, który pomimo braku dużego budżetu dziesiątki postaci i tysiące stworzeń poradziło sobie z zadaniem i stworzyło interesującą grę. Niestety, nie może prześcignąć głównego konkurenta, ale jest to bardzo ostra próba, która zasługuje na szacunek.


Reklama

Pobierz Wagers of War 2.0.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
• Bug fixes and other improvements

Help us improve the game, join the conversation on Discord: https://discord.gg/AH3K5aC
informacje ogólne
wersja 2.0.4 (2040)
Data umieszczenia 2018-09-03 19:04
rozmiar 58.32 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/04 09:01
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |