Rabbids Arby's Rush
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Rabbids Arby's Rush to dość klasyczna gra zręcznościowa dla twojego androida, która jest zasadniczo zagadką podzieloną na poziomy. Jednak niezależnie od tego, czy jest to wynik pracy nieznanego programisty, możliwe, że obejściliśmy projekt, ale jest odwrotnie ... i postaci, które już poznaliśmy, a programista jest na przesłuchaniu, co oznacza, że ​​zobaczymy, co się stało.

Przygotowano grę w studiu Ubisoft Entertainment, która znana jest jako dobra strona (szczególnie dzięki grach na konsolę i PC), a także z mniej dobrej strony, w dużej mierze dzięki grach dla Androida, ale jakoś ci programiści znają prawie każdego osoba, która sama gra w gry, świadomie.


Warto zacząć od umiejscowienia gry, ponieważ szalone króliki pojawiają się na androidie po raz trzeci, jeśli mówimy o występie tego programisty, któremu ta seria od dawna należy do wszystkich podróbek. Gra o królikach dla VR, wykluczamy natychmiast, ponieważ jest wypłacana, a VR nie jest tak rozpowszechniona, ale przy okazji było około 10 tysięcy graczy, którzy ją kupili. Pozostaje jeszcze jedna gra, której nazwa to Rabbids Crazy Rush, która zebrała ponad pięć milionów pobrań i tym samym zapewniła kontynuację, która jest teraz przed tobą. Nawiasem mówiąc, część rozgrywki niewiele się zmieniła, zmieniła się jedynie lokalizacja, która tym razem jest ogromnym supermarketem z półkami pełnymi wszelkiego rodzaju towarów i sądów spożywczych, które są znane wszystkim mieszkańcom dużych miast. Czy jesteś gotowy na lokalne szaleństwo? Następnie idź naprzód!


Funkcje:

  • Już znana i zrozumiała rozgrywka, klasyczne ...
  • Gra jest podzielona na poziomy, co oznacza, że ​​możesz przez nią przejść
  • Szalone króliki były i pozostają strome
  • Co zaskakujące, podczas gdy w grze nie ma reklam i zakupów!

Wady gry:

  • W tej chwili gra nie jest dostępna dla wszystkich ... w większości krajów nie będzie można jej pobrać, ale to oczywiście nie dotyczy naszych czytelników;)

Rezultat: zwięzły sequel o nazwie Rabbids Arby's Rush będzie doskonałym zabójcą czasu, zawodnikiem lub po prostu arkadą z niezapomnianymi postaciami i pozytywnym morzem. Świetnie, prawda?


Reklama

Pobierz Rabbids Arby's Rush 1.0.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Get silly like never before in the wackiest runner game, RABBIDS ARBY'S RUSH !
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (5)
Data umieszczenia 2018-11-02 19:46
rozmiar 76.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie własnej karty kontaktu

Pozwala aplikacji na odczytywanie osobistych informacji przechowywanych w Twoim profilu na urządzeniu (np. imienia i nazwiska lub adresu). Oznacza to, że aplikacja może Cię zidentyfikować i wysłać informacje z Twojego profilu do innych osób.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

kontrolowanie łączności Near Field Communication

Zezwala aplikacji na komunikowanie się z tagami, kartami i czytnikami NFC (Near Field Communication).

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/05 09:47
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |