Dungeon Adventure - Roguelike RPG
0 (0)

Dungeon Adventure - Roguelike RPG

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Dungeon Adventure - Roguelike RPG to gra fabularna, której nazwa mówi sama za siebie, odsłaniając wszystkie karty, jednak fantasy jest nadal przydatne, ponieważ ta gra jest wykonywana w stylu klasycznym, który zakłada, że ​​będziesz musiał wciągnąć w głowę większość wydarzeń, i, oczywiście, będzie musiał zmierzyć się z okrucieństwem tego świata, nie tylko w tytule jest zwrotem Roguelike RPG ...

Przygotowaliśmy grę w studiu Ro Games, z czego wynikają trzy inne gry wykonane w podobnym stylu, ale przede wszystkim uwagę przyciągnęła fakt, że ta gra jest prezentowana w trzech wersjach! Pierwszy jest najprostszy, bezpłatny, ale z reklamą i zakupami, a jak rozumiemy, nie jest kompletny. Druga opcja jest jak aktualna, pełna, ale bez reklam i zakupów, ale nasz jest złotym środkiem. Jest reklama i są zakupy, ale jest to pełna wersja gry, którą można pobrać za darmo!


Rozgrywka w grze okazała się boleśnie klasyczna i nie wymaga specjalnej animacji, w rzeczywistości mamy grę krok po kroku, a pole gry jest podzielone na sześciokątne obszary, nad którymi się poruszasz. Niektóre komórki będą miały wrogów, niektóre bonusy, zasoby i inne przydatne treści. Wygląda bardzo skromnie, ale nie odwołuje wielu interesujących rzeczy, jak zresztą w większości klasycznych gier fabularnych.

Zaczyna się od wyboru jednej z postaci, z których każda ma swoje unikalne cechy i umiejętności, które można pompować w interesującym kierunku. Poziomy w lochu będą generowane losowo, a czeka cię tylko 100 pięter, a biorąc pod uwagę format Roguelike, wygląda to raczej nierealistycznie. Potwory również będą się bardzo różnić i to jest dobry powód, aby je poznać, niektóre będą w stanie wykończyć swojego bohatera niemal natychmiast. W przypadku śmierci bohatera, tracisz wszystko, postępujesz, poziomujesz i wyposażasz, ale dostajesz kamienie duszy, które można wykorzystać do pompowania umiejętności nowej postaci. Poza dużym wyborem sprzętu nikt też nie zapomniał o wielu przedmiotach, które możesz sam stworzyć, a to jest rodzaj rzemiosła. I wreszcie - artefakty, które dają nowe umiejętności i zwiększają siłę twojego bohatera, ale wyobraź sobie, jak bardzo będzie ci przykro, że go straciłeś?

Z wad tej gry warto wspomnieć tylko o reklamie i zakupach, o których już mówiliśmy i słabej grafice, której żaden piksel nie można nazwać też nowoczesnym ... utknął gdzieś pomiędzy i błaga tylko jedno słowo - skromny ...


Rezultat: Dungeon Adventure - Roguelike RPG jest znakomitym reprezentantem gatunku, szczególnie jeśli weźmiesz go do klasyki i oczywiście główną cechą gry jest śmierć postaci, która da ci wiele ciekawych wrażeń.


Reklama

Pobierz Dungeon Adventure - Roguelike RPG 1.0.6 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
• New image for Barbarian
• New image for Amazon
• Fixed problem with exp calculations
• Decreased amount of exp needed for leveling up. ( For hero and adventure levels )
• Game UI looks better on devices with different than 16:9 aspect ratio
• Added tutorial for new players
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (24)
Data umieszczenia 2021-09-18 06:58
rozmiar 53.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ro Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/06 07:34
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |