Fobia
4.4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Fobia to gra zręcznościowa dla Androida, w której musisz biegać od lewej strony ekranu po prawej stronie, i nie możemy powiedzieć z całą pewnością, jak długo potrwa bieg, ponieważ nie widać tutaj żadnego postępu, ale jest to jeden z żetonów gry, do którego wrócimy .

Przygotowani twórcy gier ze studia Tapteek, ale tutaj warto zauważyć, że deweloperzy to tylko dwa, dzięki czemu są dobrymi ludźmi! Oczywiście projekt nie okaże się rewolucyjny ani nawet nowoczesny, ale tak czy inaczej, nie tylko urodził się, ale okazał się całkiem oryginalny! Niemniej jednak jest to ich pierwszy projekt, który do tej pory tylko gromadzi pierwszą publiczność i nie może pochwalić się wysokim popytem, ​​ale wciąż przed nami!


Ogólnie rzecz biorąc, rozgrywka jest typowa, ale ma wiele cech, więc w większości będziemy o tym rozmawiać. Gra jest platformówka, w której musisz spróbować uruchomić tak daleko, jak to możliwe, w tym samym czasie, są tylko trzy próby, po trzecim będziesz oferowany do oglądania wideo lub zacząć od nowa. Warto tutaj zauważyć, że za każdym razem od nowa miejsce zostanie zrekonstruowane, co wprowadza oryginalny element zaskoczenia.

Uwagę zasługuje na projekt, który wyraźnie nawiązuje do minimalizmu. Na ekranie nie ma żadnych przycisków ani żadnych informacji. Kolory również nie są bogate w kolory, odcienie szarobrązowe, w tle, góry i wzgórza we mgle i jasna pomarańczowa peleryna głównego bohatera. Przeszkody są dość typowe - przepaści, ciernie i tym podobne, ale im dalej idziesz, tym trudniejsza staje się gra, jednak nikt cię nie spieszy, zawsze możesz przestać i myśleć. Wygląda trochę ponuro, ale jest przeznaczony;)


Funkcje:

  • Wystrój w stylu minimalizmu, jest bardzo mały, ale jest wszystko, co niezbędne
  • Dość złożona rozgrywka
  • Wiele różnych przeszkód
  • Są elementy układanki
  • Skromny, ale całkiem odpowiedni głos aktorski, znów minimalizm ...
  • Gra ma dwa zakończenia, które intrygują i oznaczają, że można ją przekazać!

Wady gry:

  • Jest reklama, ale za 3 dolary można ją wyłączyć
  • Lokalizacje są tego samego typu, ale najprawdopodobniej jest to element stylu.

Rezultat: gra Fobia to rodzaj pasażu dla tych, którzy kochają pastelowe kolory, ponure krajobrazy i wysoką złożoność, ponieważ jest to gra i różni się od wielu w swoim gatunku, a złożoność rozwija się dość gładko, zacieśniając i nie pozwalając odejść.


Reklama

Pobierz Fobia 2.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Hi everyone,

2.3 Update is here! We fixed some bugs and added new screen buttons for controls for better game experience.

All the best,
Tapteek team
informacje ogólne
wersja 2.3 (8)
Data umieszczenia 2018-10-19 12:59
rozmiar 67.54 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.38★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/06 09:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |