Kickery ścienne
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Wall Kickers to gra zręcznościowa dla twojego androida, w której będziesz kontrolować małą małpę, która zdecydowała się wyruszyć w podróż, wspinając się coraz wyżej po charakterystycznym drzewie. Po prostu nie jest to łatwe, co oznacza, że ​​gra charakteryzuje się stylem "hardcore" i innymi klasycznymi układami, na przykład projektowaniem.

Przygotowaliśmy grę w studiu Kumobius, która nie może pochwalić się dziesiątkami projektów, ale niektóre z nich wciąż istnieją na naszej stronie, w szczególności gra High Risers, która ostatecznie zarobiła ponad milion pobrań, co jest całkiem dobrym wynikiem, więc Nie sądzisz?


W końcu jednak przystępujemy do rozgrywki, która z pewnością nie okazała się ekscytująca, jednak nie jest to główna rzecz w nowoczesnych grach, wielu graczy od dawna preferowało rozgrywkę, która jest raczej uzależniająca niż imponująca. W każdym razie ma mocne i słabe strony, o których będziemy rozmawiać. Zacznijmy od mocnych stron - fajny design, to jak klasyk, ale nie przycina oczu pikselami, jak to często robi wielu programistów. Kolejną przyjemną chwilą jest dobra fizyka, bez której skoczkowie rzadko się zajmują, ta gra też nie jest wyjątkiem. Jeśli przejdziesz przez słabe strony, jest to głos, który szybko denerwuje i zaczyna drażnić, ale jeśli możesz się go pozbyć, wyłączając dźwięk, to za każdym razem, gdy zaczniesz, szybko szybko zmęczysz się prawie wszystkimi. Jak już napisaliśmy, gra jest dość skomplikowana, co oznacza, że ​​często przegrywasz i przegrywasz, a flagi, które wkładasz w proces wznoszenia, nie pomogą ci tutaj, za każdym razem będziesz musiał zacząć od samego dołu, ale losowe generowanie poziomów Nie różni się ona od jednej strony, która pozwala zapamiętać skomplikowane sekcje, ale w ten czy inny sposób, za każdym razem otrzymasz to samo ...


Funkcje:

  • Przyjemny klasyczny design
  • Prosta kontrola i przejrzysta rozgrywka
  • Wysoka złożoność
  • Wiele różnych przeszkód i funkcji
  • Interesujące kostiumy dla twojej małpy

Wady gry:

  • Reklama i zakupy ... w takich grach wygląda niewłaściwie

Konkluzja: Gra Wall Kickers to typowe skoki dla Androida, które trudno nazwać okropnymi lub okropnymi, gra jest gdzieś w środku "łańcucha pokarmowego", co może zapewnić jej godną uwagę.


Reklama

Pobierz Kickery ścienne 2.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
What do an astronaut, a fish, and a unicorn all have in common? They're all part of the new characters in this Wall Kickers update!
There's 8 new characters and 3 new environments to unlock, so get kicking!
informacje ogólne
wersja 2.0 (12)
Data umieszczenia 2018-11-15 16:36
rozmiar 27.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Kumobius na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/09 08:44
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |