Agent kosmitów: Star Battlelands
0 (0)

Agent kosmitów: Star Battlelands

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Aliens Agent: Star Battlelands to klasyczna akcja dla Androida, w której ostatecznie nie będziemy walczyć z zombie, jednak będziemy musieli walczyć z kosmitami, które różnią się od nich nie tyle. Niemniej przynajmniej nowy trend ...

Przygotowałem grę w studiu JOYNOWSTUDIO, na konto której są już udane projekty z ponad milionem pobrań, a te projekty to zarówno zombie, jak i gangsterzy, więc programiści po prostu zdecydowali się przejść przez główne trendy i pokryć je wszystkie, to jest kolej i dotarły do ​​kosmitów . Istnieje możliwość, że ta gra otrzyma także milion pobrań, co jest dość oczywiste, ale czy zasługuje na taką uwagę?


Przejdźmy do rozgrywki, której pierwsze wrażenia będą najwierniejsze i mogą w pełni opisać całą grę. Krótko mówiąc, rozgrywka od pierwszej minuty przypomina coś ... jak cała gra, ale to, co jest smutne, nie ma holistycznego obrazu tego i nie działa, pozostawiając cię w niepewności. Zacznijmy od najprostszej - jest to "płaska" gra, która stara się nie wyglądać jak platformówka, chociaż w rzeczywistości jest. Niektóre wskazówki o kosmitach są zepsute na temat dynamiki, jeśli porównamy wydarzenia z klasykami gatunku, na przykład z grą X-Com, to mistycyzm, tajemnica i sytuacja pompowania wyraźnie nie ma, ale jak naprawdę wygląda gra - Rośliny i Zombie ... W tym przypadku na pierwszy rzut oka dynamika i działanie są zepsute przez fakt, że większość funkcji wykonywana jest w trybie automatycznym, a nieskończona amunicja tylko kończy pozostałe gwoździe w pokrywie trumny, ponieważ coraz trudniej jest ustawić grę, a nie jest to nawet gatunek, w którym Ogle będzie działać, ale raczej o swojej percepcji i że nie rozumieją, co się dzieje ... A może to nie jest konieczne?


Funkcje:

 • Dynamiczna rozgrywka i wiele trybów gry
 • Przyzwoita, ale prosta grafika
 • Zaskakująco dużo treści
 • Ponad sto rodzajów przeciwników
 • Obcy, którzy w rzeczywistości są takimi samymi zombie;)
 • Duża mapa i wiele zadań
 • Wygodna obsługa
 • Szeroki wybór broni
 • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

 • Reklama, która nie przeszkadza
 • Rozgrywka, która porwała wszędzie, ale nie znalazła swojej tożsamości
 • Są pytania dotyczące rejestracji ... zobaczysz sam.

Podsumowując: z gry Aliens Agent: Star Battlelands udało się stworzyć zarówno ostrą akcję, jak i turową strategię i wszystko, ale twórcy zdecydowali, że robienie czegoś przeciętnego i niezrozumiałego byłoby najlepszym rozwiązaniem ... Zobaczmy, co jeszcze nam pozostało?


Reklama

Pobierz Agent kosmitów: Star Battlelands 1.0.6 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Super Hero Assemble
+New Weapons: Iron Hero Glove, Iron Hero Armor, Mjolnir, Arrow Hero
+New Levels
+Fixed Bugs
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (106)
Data umieszczenia 2020-09-07 04:48
rozmiar 78.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/10 07:52
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |