SOS Infinity
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra SOS Infinity to gra arkadowa dla Androida, która jest zaimplementowana w formacie platformowym i oprawiona w styl cieni, który był bardzo popularny jakiś czas temu, a teraz albo twórcy są spóźnieni, albo próbują przewidzieć nową rundę ewolucji ... Trudno powiedzieć, ale Zobaczmy, co zrobili.

Przygotowano grę w studiu Null Interactive Co., Ltd., z powodu której tylko dwie gry, ta i jej ostatnia część, jeśli można tak powiedzieć o grach, które pojawiły się z różnicą około jednego miesiąca. Opowiadanie tutaj jest dość proste. Gdzieś miesiąc temu pojawiła się gra SOS Legend, która wyglądała i była odtwarzana mniej więcej tak samo jak nasza nowość, zebrała trochę ponad tysiąc pobrań, co wydawało się więcej niż wystarczające dla programistów i wypuścili drugą część, zastępując drugie słowo w nazwie i zmieniając coś jeszcze ... ale nie jest to pewne. W rezultacie mamy dwie części mniej więcej tych samych gier, przejście przez jedną nie było tak trudne, ale już po dwóch naraz jest problematyczne, więc tutaj jest najnowsza odmiana.


Rozgrywka w grze okazała się dość typowa, szczególnie jeśli z jakiegoś powodu oglądasz gry z cieniami ... ale co jeśli? Mimo to wciąż jest platformówką z całkiem dobrą dynamiką, a nawet fizyką, ponieważ ogromna ilość zasobów jest zapisywana na wykresie, który w rzeczywistości nie jest. Sylwetki nie powodują problemów i stresów dla większości urządzeń, a brak jakichkolwiek szczegółów nie wymaga szczegółowej analizy bohatera, wrogów i otaczającego świata. W tle otrzymasz statyczne płótno z obrazem, który odpowiada poziomowi, a na przedniej stronie walczące sylwetki, które w tym przypadku są solidnie sponsorowane przez efekty kolorystyczne, żółte i niebieskie błyski, kolorowe napisy i inne efekty wizualne, które wykonują swoją pracę, a gra nie wydaje się zbyt ponure. Fabuła czy historia? Wszystko, co wiemy, to druga część, która kontynuuje lub kopiuje wydarzenia z pierwszego ... o co chodzi? Tak, aby pokonać wszystkich, którzy zostaną złapani, to jest cały pomysł, czy nie tego wszyscy szukają?


Funkcje:

  • Dynamiczna i pozbawiona znaczenia rozgrywka, a następnie to, czego potrzebujesz.
  • Ładna animacja i wskazówki fizyki
  • Wielu wrogów i bossów, zwłaszcza jeśli potrafisz je odróżnić
  • Wiele funkcji automatyzacji, aby było jeszcze łatwiej
  • Wiele możliwości rozwoju, do wyboru

Wady gry:

  • Rozgrywka jest tak niezdarna, że ​​nawet się boi ...
  • Również reklamy i zakupy znalazły swoje miejsce ...

Rezultat: kiedyś takie gry były trafne, a nawet interesujące, co więcej, zepsuły kasę, jeśli mogę tak powiedzieć, ale dziś takie jak SOS Infinity wyglądają dziwnie, a nawet niewłaściwie ... co łatwo jest powiedzieć o popularności pierwszej części.


Reklama

Pobierz SOS Infinity 1.11 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.11 (2018121114)
Data umieszczenia 2019-02-18 11:48
rozmiar 49.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/10 08:55
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |