Moto Trial Racing
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Moto Trial Racing to wyścig dla Androida, którego głównym uczestnikiem będzie oczywiście motocykl, którym się uda. Podobne gry były już bardzo popularne na Androidzie, a to różni się przynajmniej tym, że dostaniesz coś w rodzaju "za", co nie jest tak powszechne w tym gatunku. Co do reszty - przeczytaj, a my podzielimy się tym, co udało nam się odkryć.

Przygotowaliśmy grę w studiu VitalityGames, dla którego gra nie była pierwsza, ale powiedzenie, że studio ma również duże doświadczenie, nie działa, ponieważ większość jego projektów cierpi z powodu klasycznych problemów, które znalazły się w tej nowości. Chociaż, jeśli zagłębisz się w całą różnorodność swoich projektów, możesz znaleźć wiele popularnych gier ... zaskakująco.


Niemniej jednak wróćmy do rozgrywki, która zdecydowanie zasługuje na uwagę, choć w przeważającej części, a nie po najlepszej stronie. Zacznijmy od najprostszego - ducha zawodów, który dosłownie psuje się natychmiast, ponieważ wyścig jest o wiele trudniejszy, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Ale jeśli problem dotyczył stromej fizyki i skomplikowanej kontroli symulatora, to można by mu było wybaczyć, ale wtedy problem jest zupełnie inny. Na początek - nie zawsze jest jasne, dokąd jechać, tory nie mają ogrodzenia i wskaźników, w końcu czasami można po prostu upaść i natychmiast upaść za grupą. Drugim problematycznym punktem są niezrozumiałe sekcje utworu, które najwyraźniej zostały pomyślane jako elementarz, ale w rzeczywistości wyglądają jak wątpliwe inkluzje, które niejako nieco rozpraszają uwagę. Dodatkowo, słaba animacja i niezręczna fizyka arkadowa kończą resztę zainteresowania grą, która ogólnie jest słabo podobna do jej kolegów z klasy ... i jest smutna.


Funkcje:

  • Wątpliwa grafika, z której programiści są dumni
  • Kilka trybów gry - pojedynczych i z innymi graczami
  • Pięć różnych motocykli
  • Dziesięć utworów
  • Brak zakupów w aplikacji, sumienie zebrało swoje żniwo.

Wady gry:

  • Jest kilka reklam, które nie będą się wtrącać, ponieważ nikt ich nie zagra

Wynik: gra Moto Trial Racing może zainteresować kogoś, jest bezdyskusyjna, ale po co tracić na to czas, skoro nawet na naszej stronie jest dużo bardziej przyzwoitych gier? Co możemy powiedzieć o globalnym wyszukiwaniu ...


Reklama

Pobierz Moto Trial Racing 1.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1 (1)
Data umieszczenia 2018-09-10 19:32
rozmiar 43.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/09/11 07:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |